Hala + Birouri, 432 mp, Zona Industriala Aeroport, Pielesti

1.700 € / lună
3.94 € / mp / lună

Periferie, Craiova

Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

GDN Elite Imobiliare va propune spre inchiriere o hală situată în zona industrială a aeroportului, cu acces direct la strada principală, ideală pentru activități logistice, depozitare sau producție. Proprietatea are o suprafață utilă totală de 432 mp și este compartimentată eficient pentru a acoperi atât nevoile administrative, cât și cele operaționale. Spațiul include 6 încăperi destinate birourilor, cu o suprafață totală de 196 mp, completate de 2 grupuri sanitare. Zona de depozitare este formată din două spații distincte: un depozit de 73 mp și un depozit generos de 163 mp, potrivite pentru diverse tipuri de activități. Imobilul este amplasat pe un teren de 2013 mp și beneficiază de curte proprie, locuri de parcare și acces facil pentru TIR, fiind ideal pentru încărcare și descărcare marfă. Hala este echipată cu centrală termică și aer condiționat, oferind confort pe tot parcursul anului. Se închiriază complet utilată, inclusiv cu rafturi și motostivuitor, ceea ce permite începerea rapidă a activității fără investiții suplimentare. Proprietatea este disponibilă imediat și se închiriază pe termen lung. Va asteptam cu drag la vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1517670
Suprafață utilă: 432 mp
Suprafață utilă totală: 432 mp
Regim înălțime: P+1E
Nr. niveluri: 1

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare