Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 5
Agenție

1 săptămână în urmă
2

330.000 €
/ lună 1,047.62 € / mp / lună

Teren intravilan 315 mp, zona Rendez Vous-Gara

Rovine, Craiova

315 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

325 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial, 25 mp, Cartier Rovine, Zona R ...

Rovine, Craiova

25 mp utili
1E
1950
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

550 €
/ lună 6.47 € / mp / lună

Spatiu stradal 85 mp, ideal pentru service, dep ...

Rovine, Craiova

85 mp utili
1995

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 11.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, 94 mp, Cartier Rovine, Zona I ...

Rovine, Craiova

94 mp utili
11E
1977
Agenție

3 luni în urmă
3

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Cartier Rovine, Zona ...

Rovine, Craiova

100 mp utili
3E
2024
Agenție

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spațiu comercial 455 metrii patrati Rovine

Rovine, Craiova

400 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
5

4.900 €
/ lună 8.17 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 600 mp, Cartier Rovine, Zona ...

Rovine, Craiova

600 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
12

4.500 €
/ lună 5.63 € / mp / lună
4.800 €

Spatiu comercial, 800mp, Rovine, zona Piata Cen ...

Rovine, Craiova

800 mp utili
1E
2005
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

612 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial

Rovine, Craiova

34 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

1.365 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial demisol, 455 mp, Rovine zona L ...

Rovine, Craiova

455 mp utili
10E
1970
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

26 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren rovine 2

Rovine, Craiova

10.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

350.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, 5000 mp, zona Rovine 2 UTILIT ...

Rovine, Craiova

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

VAND teren ROVINE 2 (Troaca) 3540 mp

Rovine, Craiova

3.540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial parter, 100 mp suprafata utila ...

Rovine, Craiova

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

2.500 €
/ lună 18.52 € / mp / lună

Spatiu comercial parter, 135 mp suprafata utila ...

Rovine, Craiova

135 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
9

350.000 €
/ lună 1,411.29 € / mp / lună

Restaurant 253 mp, zona Rovine

Rovine, Craiova

248 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.100 €
/ lună 11.83 € / mp / lună

Spatiu comercial, 93 mp, Rovine

Rovine, Craiova

93 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

26.500 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren 500-1123 mp, zona Rovine 2 (Troaca)

Rovine, Craiova

500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Spatiu comercial, 58 mp, zona Rovine

Rovine, Craiova

58 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 1,603mp de inchiriat in zo ...

Rovine, Craiova

1.603 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

1.450 €
/ lună 20.14 € / mp / lună

Spatiu comercial, 72 mp, zona Parculet Rovine

Rovine, Craiova

72 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

1.000 €
/ lună 15.87 € / mp / lună

Spatiu comercial, 75 mp totali, cartier Rovine

Rovine, Craiova

63 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiere spatiu birouri

Rovine, Craiova

20 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu (stradal) 55mp Rovine - pretab ...

Rovine, Craiova

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spa?ii birouri Rovine Nicolae Iorga 60+ MP

Rovine, Craiova

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 50mp zona Rovine, liceul Matei ...

Rovine, Craiova

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

750 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 85 mp, cartier Rovine, zona- ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 16.48 € / mp / lună

Spatiu comercial, 91 mp utili, zona Garii

Gării, Craiova

La ~5km distanță

91 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

600 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Vad comercial Pia?a Garii casa 3 camere + curte

Gării, Craiova

La ~5km distanță

64 mp utili

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu magazin de 42 metri patra?i st ...

Gării, Craiova

La ~5km distanță

42 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Rovine, Craiova

Rovine este un cartier din Craiova, cunoscut pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din această zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 750 euro, cu oferte care încep de la 290 euro și pot ajunge până la 4.800 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților disponibile este de 58 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 800 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 23% dintre oferte fiind clasificate ca fiind la prețuri accesibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 9 euro, cu valori variind între 3 euro și 20 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 100 de zile, indicând o piață activă.

Rovine, Craiova, reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate, ideale pentru diverse tipuri de afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul perfect pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!