Proprietar
Proprietăți unice: 37
Proprietari: 8
Agenție

20 ore în urmă
4

880.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren Craiova / Strada maslinului 10.000 m2 Spi ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10.000 mp teren
2E
Agenție

3 zile în urmă
4

1.300 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Hala industriala - Spatiu Flexibil cu acces pri ...

Bariera Vâlcii, Craiova

223 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

73.900 €
/ lună 170.28 € / mp / lună

Teren de vanzare Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

434 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
3

1.000 €
/ lună 15.15 € / mp / lună

Spatiu comercial, 66 mp, zona Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

66 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

HALA NOUA PT DEPOZIT/LOGISTIC/SPATIU COMERCIAL+ ...

Bariera Vâlcii, Craiova

Agenție

2 luni în urmă
11

4.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spațiu industrial – hală etajată de închiriat

Bariera Vâlcii, Craiova

Agenție

2 luni în urmă
5

1.100 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

Hala zona Bariera Valcii 300 mp

Bariera Vâlcii, Craiova

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

50 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Închiriez ieftin teren 550m bariera

Bariera Vâlcii, Craiova

550 mp teren
Intravilan
Agenție

1 săptămână în urmă
1

85 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren BARIERA VALCII CRAIOVA zona termo(avicola ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

800 €
/ lună 4.44 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 180 mp, zona Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

180 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

41.000 €
/ lună 83.50 € / mp / lună

Teren de vanzare 491 mp Bariera Valcii, Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

491 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

175.000 €
/ lună 154.19 € / mp / lună

Teren 1135 mp Bariera Valcii, aproape de Bordei ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.135 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

169.725 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren intravilan construibil in Craiova, B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2.263 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Oportunitate! Spatiu comercial pe bld. Carpenul ...

Bariera Vâlcii, Craiova

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

720 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Bariera Vâlcii, Craiova

180 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

136.000 €
/ lună 151.11 € / mp / lună

Teren 900 MP Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

68.000 €
/ lună 151.11 € / mp / lună

Teren 450 MP Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren de vanzare/Bariera Valcii/Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

100.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 1000 mp Bariera Val ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

130.000 €
/ lună 203.13 € / mp / lună

Teren 640 mp, toate utilitatile, zona Bariera V ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4 camere
640 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €
/ lună 168.30 € / mp / lună

Teren 713 mp Bariera Valcii doua intrari, toate ...

Bariera Vâlcii, Craiova

713 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, zona Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

64.000 €
/ lună 122.37 € / mp / lună

Teren intravilan, deschidere 27 m, 523 mp, zona ...

Bariera Vâlcii, Craiova

523 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

64.000 €
/ lună 122.14 € / mp / lună

Teren intravilan, deschidere 27 m, 524 mp, zona ...

Bariera Vâlcii, Craiova

524 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 MP in Bariera Valci

Bariera Vâlcii, Craiova

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

125.000 €
/ lună 175.32 € / mp / lună

Teren intravilan, imprejmuit, 713 mp, zona Bari ...

Bariera Vâlcii, Craiova

713 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 75.76 € / mp / lună

Teren intravilan 594 mp, front 40 metri, zona B ...

Bariera Vâlcii, Craiova

594 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

149.050 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 2981 mp, toate utilitatile la front, zona ...

Bariera Vâlcii, Craiova

2.981 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
4

97.000 €
/ lună 151.09 € / mp / lună

Teren intravilan 642 mp, deschidere 20 m, Barie ...

Bariera Vâlcii, Craiova

642 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

96.000 €
/ lună 119.85 € / mp / lună

Teren intravilan 801 mpBariera Valcii, acces fa ...

Bariera Vâlcii, Craiova

801 mp teren
2E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Bariera Vâlcii, Craiova

Bariera Vâlcii este o zonă din Craiova, cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru oportunitățile comerciale pe care le oferă. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 3.900 euro, cu oferte ce încep de la 260 euro și pot ajunge până la 8.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 676 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 2.000 m² și cele mai mici de 65 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată de lux, având un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, cu valori variind de la 2 euro pentru cele mai accesibile spații până la 19 euro pentru cele premium.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.

Bariera Vâlcii reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale variate, cu dimensiuni adaptabile nevoilor de afaceri. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile!