Hală Industrială de Închiriat, 405mp, Zona Centru

2.450 € / lună
6.05 € / mp / lună

Central, Alba Iulia

Descriere spațiu comercial

AON Imobiliare vă prezintă spre închiriere o hală industrială situată în zona Centru - Alba Mall! Suprafața disponibilă este de 405mp, înălțime de 4.5m. Utilități disponibile - curent, canal, apă. Imobilul poate fi compartimentat de către chiriași după bunul plac! Dispune de posibilitate de parcare! Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați! ID: CP3045396
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1497008
Suprafață utilă: 405 mp
Suprafață utilă totală: 405 mp

Gradinita
Învățământ aprox. 497 m
education
Scoala gimnaziala Vasile Goldis
Învățământ aprox. 692 m
education
Liceul de Muzica si Arta
Învățământ aprox. 724 m
education
Colegiul Tehnic Alexandru Domsa
Învățământ aprox. 1030 m
Recreere
parks
Teren Fotbal
Recreere aprox. 286 m
restaurants
Bowling Club Look
Restaurante aprox. 406 m
shopping
Ady Com (Ina)
Supermarket/Mall aprox. 424 m
shopping
Alba Mall
Supermarket/Mall aprox. 538 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 1,600 mp, în Central
2.496 € / lună
Județul Alba, Sebeș
1.600 mp utili
1.500 mp teren
1E
Spațiu industrial, de 590 mp, în Exterior Vest
2.400 € / lună
Județul Alba, Sebeș
590 mp utili
3.000 mp teren
2020
Spațiu comercial, de 191 mp, în Ultracentral
2.500 € / lună
Alba Iulia, Ultracentral