Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

100.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Teren intravilan 700 mp Zona Lipoveni, Alba Iul ...

Lipoveni, Alba Iulia

700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

173 €
/ lună 11.53 € / mp / lună

Spatiu comercial 15 mp de inchiriat in Centru F ...

Lipoveni, Alba Iulia

15 mp utili
1980
Agenție

1 lună în urmă
3

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Lipoveni, Alba Iulia

350 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 luni în urmă
2

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT, 1700MP, ACCES CA ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.700 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

675 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

2.904 €
/ lună
2.400 €
4.84 € / mp / lună

Hale industriale cu suprafete de 600 mp Alba Iu ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Inchiriez hala industriala

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
17

7.840 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Alba Iulia in suprafata de ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
1

888.000 €
/ lună 67.23 € / mp / lună

OPORTUNITATE INVESTITIE | Teren 13000 mp + hala ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

13.208 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

726 €
/ lună
600 €
14.52 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu comercial 50 mp finisat si li ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

50 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
16

6.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 1200 MP I CU TOATE UTILITAT ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala frigorifica - spatiu

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

430 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

816 €
/ lună
675 €
5.44 € / mp / lună

HALA DE INCHIRIAT I 150 MP I ALBA IULIA I ZONA ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Hala Industriala de 350 mp cu 600 mp Teren Alba ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

350 mp utili
60.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

7.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat, 2800 mp Alba Iul ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

2.800 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 30 MP I PRETABI ...

Industrială, Alba Iulia

La ~5km distanță

30 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

28.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren de vanzare, Ampoi 2

Ampoi 2, Alba Iulia

La ~5km distanță

616 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

39.000 €
/ lună 65.55 € / mp / lună

Teren intravila, 595 mp, cabana si pomi fructif ...

Ampoi 2, Alba Iulia

La ~5km distanță

595 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

2.555 €
/ lună
2.112 €
3.87 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 660 mp - Productie - Depozi ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

3.997 €
/ lună 6.15 € / mp / lună

Spatiu 650 mp - Showroom Comercial - Depozitare

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

5.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 1000 mp - Showroom - Depozit ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.000 mp utili
1E
2000
Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
5

6.212 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat 1775 m2 - 3.5 Eu ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1E
Agenție

9 luni în urmă
19

8.631 €
/ lună 21 € / mp / lună

Birouri premium cu lift, 75–400 mp, zona Caroli ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

411 mp utili
2E
2023
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

5.100 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1700 mp - Productie - Depoz ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

205.000 €
/ lună 127.73 € / mp / lună

Teren intravilan parcelat, 1621 mp, cu casa dem ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.605 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
6

36.500 €
/ lună 64.04 € / mp / lună

Vanzare TEREN Intravilan 571 mp imprejmuit case ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

570 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

60.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren de vanzare Alba Iulia, Barabant

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.025 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 500 mp zona Barab ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

500 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,025 € și 3.388 €
Agenție

3 luni în urmă
4

5.324 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat 1.100 mp zona Bar ...

Bărăbanț, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.100 mp utili