Spatiu comercial, 330 mp, open space, Corneliu Coposu

958.320 €
2,904.00 € / mp

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

Suprafață utilă totală:
330 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un spatiu comercial situat la parterul unui imobil cu 6 nivele, in zona strazii Corneliu Coposu, in apropriere de Fabrica de Sport. Proprietatea se preteaza pentru diferite activitati comerciale: magazin, showroom, salon, cabinete medicale, birouri, sala de fitness etc. Spatiul are o suprafata utila de 330 mp: - 1 open- space cu posbilitati de compartimentare multiple, - 1 grup sanitar - o terasa generoasa de 250mp Se poate suplimenta spatiul cu inca 200mp daca se doreste! Are o suprafata vitrata forte generoasa si spatiul iti permite sa il compartimentezi cum doresti, astfel find pretabil pentru numeroase activitati. Va asteptam la vizionare! ID intern P13731 Nr grupuri sanitare: 1 Nr incaperi: 2 Utilitati - Utilitati generale (Curent,Apa,Canalizare,Gaz) Finisaje - Podele (Gresie); Ferestre cu geam termopan (PVC) pret vanzare: 792000 moneda vanzare: EUR Disponibilitate proprietate: imediat
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1282141
Suprafață utilă: 330 mp
Suprafață utilă totală: 330 mp

transport
Statia TETAROM , Linia 37
Mijloace transport aprox. 508 m
transport
Bariera CFR Nord
Mijloace transport aprox. 767 m
transport
Bariera CFR