Depozit/hala/spatiu industrial Bragadiru - Centura, ILFOV

750.000 €
714.29 € / mp

Bragadiru, Judeţul Ilfov

Suprafață utilă totală:
1.050 mp
An construcție:
2010

Descriere spațiu comercial

Vanzare depozit/hala/spatiu industrial Bragadiru - CENTURA, ILFOV. Imobilul compus din teren 3.000mp, platforma betonata 2.000mp, cladire suprafata 1.050mp(depozit - 800mp, birouri - 250mp), inaltime 6.5 ml, dispuse pe parter, accesul se face prin 2 usi tip drive in si 1 usa tip rampa tir. Spatiu este construit din structura metalica si panouri sandwich. Spatiul dispune de utilitati: apa, canalizare, gaze, curent electric 220 ndash; 380kw. Spatiul se preteaza pentru activitati industriale/logistic/depozitare/hala. Spatiul dispune de locuri de parcare in curte. Disponibil imediat. Pret ndash; 750.000euro TVA COMISION AGENTIE 3%
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 352059
Suprafață utilă: 1.050 mp
Suprafață utilă totală: 1.050 mp
An construcție: 2010

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Cartier Fortuna, linia 302
Mijloace transport aprox. 1458 m
transport
Campului
Mijloace transport aprox. 1722 m
transport
Independentei
Mijloace transport aprox. 1775 m
transport
Statia Campului, linia 302
Mijloace transport aprox. 1781 m
Școală
education
Scoala generala nr. 1
Învățământ aprox. 1717 m
Recreere
restaurants
Restaurant Centura Bragadiru
Restaurante aprox. 661 m
shopping
Lidl Bragadiru
Supermarket/Mall aprox. 1315 m
shopping
Mega Image Bragadiru
Supermarket/Mall aprox. 1619 m
parks
New Residence Park
Recreere aprox. 1878 m

Proprietăți similare