SPATIU COMERCIAL STRADAL CALEA VICTORIEI NOVOTEL

14.900 € / lună
48.22 € / mp / lună

Calea Victoriei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
309 mp
An construcție:
1970

Descriere spațiu comercial

SPATIU COMERCIAL - MAGAZIN - CALEA VICTORIEI 68-70, SECTOR 1, BUCURESTI Suprafata totala: 318 mp Suprafata parter: 161 mp Suprafata subsol: 157 mp Inaltime parter: 4.8 mp Inaltime subsol: 2.6 mp Vitrina: 18 m lungime si 4 m inaltime Instalatie electrica trifazica, 30 KW putere instalata 2 Grupuri sanitare Imobil consolidat integral in 1995 Asigurat la Alianz Tiriac Avantaje: Vitrina 72 mp expunere pe Calea Victoriei Spatiu comercial dispus longitudinal pe fluxul strazii Lift de sticla intre parter si subsol Fatada placata cu granit negru, vitrina securizata pentru bijuterii si valori mari, seif Subsol amenajat pentru birouri si vanzare, prevazut cu ferestre cu iluminare naturala Disponibil din Mai 2026.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1628086
Suprafață utilă: 309 mp
Suprafață utilă totală: 309 mp
An construcție: 1970

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare Gaze

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Nicolae Balcescu; Liniile:168, 300, 368, 226, 126
Mijloace transport aprox. 245 m
transport
Sala Palatului
Mijloace transport aprox. 379 m
transport
Statia Metrou Piata Romana(M2)Metrorex
Mijloace transport aprox. 496 m
transport
Metrorex. Staţia Piaţa Romană (M2)(1988)
Mijloace transport aprox. 528 m
Școală
education
Ateneul roman, Bucuresti
Învățământ aprox. 85 m
education
Palatul Fundaţiei Universitare "Carol I"
Învățământ aprox. 95 m