Calea Victoriei 500 mp open space terasa

14.520 € / lună
29.04 € / mp / lună

Calea Victoriei, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
500 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Imobiliar Expert Grup va propune spre inchiriere spatiu comercial in suprafata de 500 mp situat pe Calea Victoriei. Spatiul dispune de apa, canalizare curent, este amenajat pentru restaurant. - bucatarie la parter si subsol -spati de depozitare la parter - Grupuri sanitare la parter - Spatii reci Terasa 120 mp
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 450375
Suprafață utilă: 500 mp
Suprafață utilă totală: 500 mp
An construcție: 2000

Sala Palatului
Mijloace transport aprox. 201 m
transport
Statia Nicolae Balcescu; Liniile:168, 300, 368, 226, 126
Mijloace transport aprox. 342 m
transport
Statie RATB 122, 226, 368,
Mijloace transport aprox. 442 m
transport
Statie Gradina Cismigiu, linia 137, 163, 336, 601, N110, 138, 268, N116, 122,90, 91, 61, 66, 69, 70, 85, 92
Mijloace transport aprox. 563 m
Școală
education
Palatul Fundaţiei Universitare "Carol I"
Învățământ aprox. 163 m
education
Ateneul roman, Bucuresti
Învățământ aprox. 245 m
education
Scoala Nr. 118 Vasile Alecsandri
Învățământ aprox. 370 m
education
Universitatea Nationala de Muzica Conservator
Învățământ aprox. 372 m
Recreere
parks
Piata Revolutiei
Recreere aprox. 172 m
restaurants
Fast Food La Rechinu'
Restaurante aprox. 186 m
shopping