Teren intravilan de vanzare, 1106 mp Paleu, judetul Bihor

69.000 € / lună
62.39 € / mp / lună

Tărian, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.106 mp

Descriere spațiu comercial

Va propunem spre vanzare un teren intravilan de 1106 mp situat in centrul localitatii Paleu, chiar langa primarie si biserica, intr-o zona linistita. Proprietatea beneficiaza de toate utilitatile in apropiere curent, apa si gaz pregatita pentru constructie imediata, fara costuri suplimentare. Terenul dispune de un beci construit, oferind un avantaj suplimentar pentru depozitare sau proiecte viitoare. Suprafata generoasa permite dezvoltarea unei locuinte spatioase, gradini amenajate, terasa sau alte facilitati in aer liber. Zona ofera acces rapid catre Oradea, facand proprietatea ideala atat pentru locuire permanenta, cat si pentru investitie. Un teren practic, bine pozitionat si cu potential ridicat, perfect pentru cei care cauta un loc linistit, accesibil si pregatit pentru constructie. Pentru informatii suplimentare sau vizionare, va rugam sa ma contactati.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 09 Mai 2026 ID anunț: 1348835

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Tărian
70.000 € / lună
Județul Bihor, Tărian
2.746 mp teren
Spațiu comercial, în Tărian
69.690 € / lună
Județul Bihor, Tărian
2.323 mp teren
Spațiu comercial, în Nojorid
62.500 € / lună
Județul Bihor, Nojorid
15.109 mp teren
Spațiu comercial, în Tărian
66.420 € / lună
Județul Bihor, Tărian
33.210 mp teren
Spațiu comercial, în Tărian
69.900 € / lună
Județul Bihor, Tărian
9.505 mp teren
Spațiu comercial, în Santăul Mic