3 săptămâni în urmă
12
- Agenție
Spațiu comercial, de 9,000 mp, în Tâncăbești
6.800.000 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
755.56 €
/ mp
/ lună
Tâncăbeşti, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Imobiliar Expert Grup va propune o oportunitate de afacere. Perla Senior Snagov este un camin de batrani premium dotat ca un hotel de 4 stele . Cladirea este complet renovata in 2021si are 118 de camere, restaurant, cabinete de chinetoterapie , fizioterapie , oxigenoterapie , psihoterapie , gimnastica medicala , aqua gym , sauna ,SPA , piscina , jacuzzi si multe alte spatii de recreere cum ar fi sala de cinema. Se mai adauga o curte exterioara de 10000 mp,piscina exterioara si un ponton cu deschidere la lacul Snagov. Suprafata totala: 10254 m2 An finalizare constructie: 2008 Vitrina: 30.0 m Stadiu constructie: Finalizat Numar incaperi: 118 Posibilitate parcare: Da Nr. locuri parcare: 20+ Tip imobil: Mall
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii spațiu comercial
Actualizat în: 09 Mai 2026
ID anunț: 1505324
Suprafață utilă:
9.000 mp
Suprafață utilă totală:
9.000 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Tâncăbești
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Berceni
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna
- Spații comerciale de închiriat în Chitila