SPATIU COMERCIAL I BIROURI I DEPOZIT I 119mp I SUCEAVA

966 € / lună
8.12 € / mp / lună

Burdujeni, Suceava

Suprafață utilă totală:
119 mp

Descriere spațiu comercial

🏆 Oportunitate de Închiriere Spațiu Comercial / Birouri în Suceava 📍 Localizare de Excelență Vă propunem spre închiriere un spațiu comercial versatil, excelent poziționat, care combină perfect accesibilitatea cu funcționalitatea. Adresa: Municipiul Suceava (zonă accesibilă). Vecinătăți Cheie: Lângă un Supermarket major: Beneficiați de un trafic pietonal și auto ridicat garantat. În apropierea stației de transport în comun: Acces facil pentru clienți și angajați. 📐 Configurație Unică – 2 Zone Distincte Spațiul este ideal pentru afacerile care necesită atât o zonă administrativă, cât și o zonă operațională/comercială: Zona 1: Birouri (44 mp) – Perfectă pentru management, recepție sau departamentul de vânzări. Zona 2: Multifuncțională – Flexibilă, ce poate fi utilizată ca: Showroom Spațiu de Producție (ușoară) Depozitare Spațiu de Vanzare 💡 Potențial de Utilizare Datorită configurației și amplasării, spațiul este ideal pentru: Birouri de Reprezentanță / Sediul unei Companii Showroom cu Spațiu Administrativ Activități de Producție ușoară și Design Clinică sau Cabinet Specializat Agenții de Servicii (Bancare, Asigurări, Curierat) 🛠️ Dotări și Utilități Confort Termic: Centrală proprie pe gaz: Asigură încălzirea eficientă și costuri controlate. Sistem de încălzire prin calorifere. Facilități Sanitare: Spațiul dispune de 2 Grupuri Sanitare (toalete). Stare: Gata de preluare și amenajare. Nu ratați ocazia de a vă dezvolta afacerea într-un spațiu flexibil și bine amplasat!