Proprietar
Proprietăți unice: 11
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Proprietar ! Spatii Comerciale Avanera Bl.2 ~40 ...

Universității, Suceava

400 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
11

4.001 €
/ lună 21.98 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium | 182 mp | Str. Univer ...

Universității, Suceava

182 mp utili
3E
2008
Agenție

2 luni în urmă
20

6.502 €
/ lună 10.19 € / mp / lună

Cladire de apartamente | Areni | IS-1792

Universității, Suceava

638 mp utili
2022

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

644 €
/ lună 14 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Universității, Suceava

46 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 21.98 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial premium – fost se ...

Universității, Suceava

182 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

999 €
/ lună 17.53 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 57 mp, in zona ...

Universității, Suceava

57 mp utili
1996
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu comercial la Avanera

Universității, Suceava

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial la Avanera

Universității, Suceava

40 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
16

830 €
/ lună 20.75 € / mp / lună

SE INCHIRIAZA Spatiu comercial de aprox.40mp, l ...

Universității, Suceava

40 mp utili
2025
Agenție

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Zona Areni | Loc ...

Universității, Suceava

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 105 mp in complexul Avanera

Universității, Suceava

105 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

14 €
/ lună
644 €
0.30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona Policlinica Are ...

Policlinica, Suceava

La ~5km distanță

46 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spatiu comercial, 72 mp, parter, vitrina, zona ...

Policlinica, Suceava

La ~5km distanță

72 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
14

1.103 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Inchiriem Spatiu Comercial 685Mp -137Mp/Nivel I ...

Policlinica, Suceava

La ~5km distanță

685 mp utili
4E
2000

Agenție

3 săptămâni în urmă
14

750 €
/ lună
900 €
17.86 € / mp / lună

Cabinet medical de închiriat

Policlinica, Suceava

La ~5km distanță

42,37 mp utili
5E
1980
Agenție

2 luni în urmă
6

105.000 €
/ lună 1,944.44 € / mp / lună

Spa?iu comercial Coafor complet echipat | Georg ...

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

8 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

De Inchiriat | Birou | 85mp

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

85 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.500 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

George Enescu-zona Spitalului- spatu comercial ...

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

135 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.551 €
/ lună 11.57 € / mp / lună

Spatiu Premium 134.8 mp De Inchiriat Suceava 0 ...

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

134,8 mp utili
5E
2024
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

4.004 €
/ lună 22 € / mp / lună

Spațiu comercial central 182mp

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

182 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

11 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL | CLADIRE PREMIUM | ETAJ 1 | I ...

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

500 mp utili
2022
Agenție

1 lună în urmă
9

980 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu 70 mp Et.1 George Enescu-Zona Dorna

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu comercial George Enescu de înc ...

George Enescu, Suceava

La ~5km distanță

100 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

2.001 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu Obcini | 300 mp | open space | ID: 1167

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

300 mp utili
1E
1992
Agenție

7 luni în urmă
7

3.520 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial | 220 mp | Suceava | Alexander ...

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

220 mp utili
6E
2025
Agenție

2 luni în urmă
20

2.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spa?iu de birouri de 150mp de inchiriat in Suce ...

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

150 mp utili
2002
Agenție

3 luni în urmă
1

220.000 €
/ lună 282.41 € / mp / lună

Teren intravilan 779 mp, front 18,2 ml, zona Ob ...

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

779 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

450 €
/ lună 5.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat | Obcini | 80 mp | ID:1518

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

80 mp utili
2010
Agenție

4 luni în urmă
7

500 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 80 mp + terasa 35 mp | Obci ...

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
18

2.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu prestari servicii, parter, strada princi ...

Obcini, Suceava

La ~5km distanță

210 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Universității, Suceava

Universității din Suceava este o zonă dinamică, cunoscută pentru activitatea comercială vibrantă și accesibilitatea sa. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.900 euro, cu oferte care încep de la 25 euro și pot ajunge până la 4.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 105 m², cu cele mai mari spații având 182 m² și cele mai mici de 57 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, cu 29% dintre oferte fiind considerate accesibile.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 109 zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Aproximativ 29% dintre proprietăți au 3 sau mai multe camere, ceea ce le face potrivite pentru diverse tipuri de activități comerciale.

Universității, Suceava, reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale într-o zonă accesibilă și dinamică. Ești pregătit să îți găsești noul spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!