Teren intravilan de vanzare Simian | 542 mp |

27.400 € / lună
50.55 € / mp / lună

Şimian, Judeţul Mehedinţi

Suprafață teren:
542 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta pentru constructia unei locuinte sau investitie intr-o zona linistita din comuna Simian, judetul Mehedinti. Teren intravilan cu suprafata de 542 mp, avand o forma regulata si acces facil, ideal pentru casa familiala, duplex sau investitie pe termen lung. Caracteristici: Suprafata: 542 mp Deschidere: aproximativ 15,29 ml Lungime: aproximativ 35,4 ml Teren drept, usor de compartimentat Cadastru si carte funciara disponibile Acte pregatite pentru vanzare rapida Avantaje: Zona linistita si in dezvoltare Ideal pentru constructie rezidentiala Acces facil catre oras si punctele de interes Investitie sigura intr-o zona cu potential Date cadastrale: * Nr. cadastral: 58361 * Tarlaua: 133 * Parcela: 56/2 * Lot 1 Pret : 27.400 negociabil Pentru informatii suplimentare, locatie exacta si programarea unei vizionari, contactati-ma telefonic sau prin mesaj privat. Telefon : 07******29
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1616970

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Drobeta Turnu Severin Mf.
Mijloace transport aprox. 1627 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 459 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cerneți
25.700 € / lună
Județul Mehedinți, Cerneți
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
24.999 € / lună
Drobeta-Turnu Severin, Central
500 mp teren
Spațiu comercial, în Batoți
22.250 € / lună
Județul Mehedinți, Batoți