Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
3

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Intravilan Schitu Topolnitei (la apa)

Balotești

2.527 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

37.500 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 750 m intravilan Balotesti , comuna Izvor ...

Balotești

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Balotești

1.260 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

3.142 €
/ lună 2.09 € / mp / lună

Cota de 3/4 din teren extravilan-Izvoru Barzii, ...

Izvoru Bârzii

La ~5km distanță

1.501 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

50.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 5000 mp Vrancea

Godeanu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 39.47 € / mp / lună

Teren de vanzare

Halânga

La ~10km distanță

2.280 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate de investitie, teren de vanzare

Breznița-Ocol

La ~10km distanță

65.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat - Dr.Tr.Severin

Puținei

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren arenda

Malovăț

La ~10km distanță

23.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona pacea

Gura Văii

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spatiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Gura Văii

La ~10km distanță

191 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

109.000 €
/ lună 220.20 € / mp / lună

Teren de vanzare, 495 mp Severin

Gura Văii

La ~10km distanță

495 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 99.01 € / mp / lună

Vand teren zona carffour !

Gura Văii

La ~10km distanță

505 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

550 €
/ lună 13.75 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Gura Văii

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren 1000 mp, Carrefour

Gura Văii

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

OFERTA Teren cu vedere la Dunare (negociabil)

Gura Văii

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren Aeroport Strada Magura Intravilan Puz Apr ...

Gura Văii

La ~10km distanță

469 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

42 €
/ lună 0 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan construibil zona fo ...

Dudașu

La ~10km distanță

11.268 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

17.000 €
/ lună
3.306 €
24.29 € / mp / lună

Vand teren Simian zona gara

Dudașu

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

33.990 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Extravilan 4532 mp 7.5 /mp negociabil Dud ...

Dudașu

La ~10km distanță

4.532 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren comuna Ciresu jud. Mehedinti

Cireșu

La ~10km distanță

7.547 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

1.241 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

150 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

160 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial, etaj 1,

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~15km distanță

35 mp utili