Vanzare teren Batoti(cititi cu atentie!)

26.000 € / lună
20.73 € / mp / lună

Batoţi, Judeţul Mehedinţi

Suprafață teren:
1.254 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate de investitie in localitatea Batoti, judetul Mehedinti! Vand doua parcele de teren extravilan, situate strategic la intrarea in localitate, intr-o zona in plina dezvoltare, marcata de constructii noi si vile de vacanta. Configuratie si suprafete: Lot 1: 604 mp Lot 2: 650 mp Parcelele sunt alaturate, oferind posibilitatea de a fi achizitionate impreuna pentru o suprafata totala generoasa sau separat, in functie de necesitati. Localizare si acces: Acces facil: Terenurile se afla la aproximativ 200 de metri de drumul principal. Proximitate Dunare: Zona este ideala pentru cei care cauta liniste si activitati recreative, fiind situate la o distanta mica de malul Dunarii(ideal pentru pescuit). Vecinatati: Loturile se afla chiar in zona caselor nou construite, ceea ce indica un potential ridicat de urbanizare in viitorul apropiat. Ideal pentru: Amplasarea unei case de vacanta mobile sau a unei rulote. Investitie imobiliara intr-o zona cu cerere in crestere. Gradinarit sau spatiu de agrement privat. Pret: [20EUR/mp]. Rog seriozitate,nu acceptam schimburi,detinem acte de proprietate si cadastru. Pentru detalii suplimentare va stau la dispozitie la numarul de telefon:07******16
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 04 Mai 2026 ID anunț: 1558757

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Cerneți
25.700 € / lună
Județul Mehedinți, Cerneți
10.000 mp teren
Spațiu comercial, în Izvoarele
23.999 € / lună
Județul Mehedinți, Izvoarele