1

Spatiu comercial 2 camere in zona Turnisor Sibiu 132mpu stradal 6 locuri parcare

1.437 € / lună
10.89 € / mp / lună

Turnişor, Sibiu

Suprafață utilă totală:
132 mp
Nr. niveluri:
6
An construcție:
2008

Descriere spațiu comercial

Oportunitate Unica de Afaceri – Spatiu comercial de inchiriat 132mp stradal 2 camere Turnisor Sibiu Afacerea ta merita mai mult. Iti prezentam un spatiu comercial ideal pentru succes, situat in zona Soseaua Alba Iulia, una dintre cele mai circulate artere din Sibiu. Vizibil, spatios si pregatit imediat pentru activitate, acest spatiu este exact ce cauti. Avantaje cheie: Suprafata generoasa: 132 mp utili impartiti in 2 incaperi, perfect pentru showroom, birouri, clinica, magazin sau sediu reprezentativ. Deschidere stradala de 7,5 metri: Vizibilitate maxima pentru brandul tau, exact acolo unde conteaza. Acces si parcare: 6 locuri de parcare incluse, chiar in fata spatiului – un mare plus pentru clienti si angajati. Pozitie excelenta: Situat in imediata apropiere a Aeroportului din Sibiu – flux continuu de trecatori si locatari. Finisat complet si disponibil imediat: Nu mai astepti nimic, poti sa deschizi in timp record. De ce este acesta un spatiu de inchiriat potrivit pentru afacerea ta? Pentru ca iti ofera vizibilitate, flexibilitate, acces usor si un mediu modern. Pentru ca esti aproape de clienti si pentru ca fiecare zi in plus inseamna potential de crestere. Programeaza o vizionare si fa primul pas spre extinderea sau lansarea afacerii tale. Locatia potrivita face diferenta. Iar acest spatiu o poate face.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 786227