Proprietăți unice: 303
Proprietari: 32
Agenție

5 zile în urmă
43

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 1322mp | Parcari | Zona Cen ...

Central, Sibiu

1.322 mp utili
5E
Agenție

5 zile în urmă
16

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat pentru productie/ industria ...

Central, Sibiu

Agenție

5 zile în urmă
15

350 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatii de inchiriat Sibiu

Central, Sibiu

50 mp utili
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
3

720 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Garii Sibiu

Central, Sibiu

60 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.815 €
/ lună 22.69 € / mp / lună

Spațiu de birouri - nou - de închiriat - Sos. A ...

Central, Sibiu

80 mp utili
2E
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.700 €
/ lună 15.04 € / mp / lună

Spatiu comercial 113 mp zona Milea

Central, Sibiu

113 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

750 €
/ lună 9.62 € / mp / lună

Spatiu comercial - birou de inchiriat zona exce ...

Central, Sibiu

78 mp utili
4E
1975
Agenție

5 zile în urmă
6

48.500 €
/ lună 80.83 € / mp / lună

Teren 600 Mp | Vedere Panoramica | La Marginea ...

Central, Sibiu

600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
22

1.750 €
/ lună
1.800 €
6.48 € / mp / lună

Vilă individuală | Ultracentral | 270 mp utili ...

Central, Sibiu

270 mp utili
100 mp teren
1999
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

2.904 €
/ lună 14.52 € / mp / lună

Birou de Inchiriat, 200 mp, Bd Victoriei, Sibiu

Central, Sibiu

200 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intre Sibiu si Sura Mare prive ...

Central, Sibiu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

1.200 €
/ lună 12.77 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 94mp

Central, Sibiu

94 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birouri – Zona Centrală Si ...

Central, Sibiu

20 mp utili
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

1.200 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Spațiu de birouri – Etaj întreg | Zona Centrală ...

Central, Sibiu

125 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
19

980 €
/ lună 7.54 € / mp / lună

Casa de inchiriat -ideala pentru activita?i de ...

Central, Sibiu

130 mp utili
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
20

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Extravilan 2000 Mp In Daia - Bavaria | De ...

Central, Sibiu

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

5.445 €
/ lună
4.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu industrial 8+ camere zona Central

Central, Sibiu

4E
Agenție

1 lună în urmă
40

10.164 €
/ lună
8.400 €
8.47 € / mp / lună

Spatii Birouri - 1200 mp - Zona Centrala

Central, Sibiu

1.200 mp utili
1993
Agenție

1 lună în urmă
10

1.027 €
/ lună
849 €

Închiriez hala pentru producție sau d ...

Central, Sibiu

1E
Agenție

1 lună în urmă
9

520 €
/ lună 10.40 € / mp / lună

Spatiu birou| Ultracentral

Central, Sibiu

50 mp utili
1E
1977
Agenție

1 lună în urmă
9

1.800 €
/ lună 16.82 € / mp / lună

Spatiu restaurant- fast food echipat profesiona ...

Central, Sibiu

107 mp utili
1E
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial 4 camere zona Central Sibiu

Central, Sibiu

120 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.025 €
/ lună
2.500 €
21.01 € / mp / lună

Spatiu Comercial - 144 mp - Zona Ultracentrala

Central, Sibiu

144 mp utili
10E
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

401 €
/ lună 11.46 € / mp / lună

Spatiu comercial la strada | Vitrina | VAD | Zo ...

Central, Sibiu

35 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
13

848 €
/ lună
701 €
9.42 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat Sibiu central

Central, Sibiu

90 mp utili
4E
2008
Agenție

1 lună în urmă
12

340 €
/ lună 5.96 € / mp / lună

Spatiu de birouri -zona Kaufland (Str. Soseaua ...

Central, Sibiu

57 mp utili
2E
1980
Agenție

1 lună în urmă
11

3.850 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spatiu de birouri 275 mp 3 camere etaj 1 autori ...

Central, Sibiu

275 mp utili
2E
2012
Agenție

2 luni în urmă
11

1.815 €
/ lună
8.530 €
18.15 € / mp / lună

Spatii Birouri - 100mp - Zona Centrala

Central, Sibiu

100 mp utili
2025
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,815 € și 3.630 €
Agenție

2 luni în urmă
28

3.994 €
/ lună
3.301 €
6.89 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchriat locatie centrala ...

Central, Sibiu

580 mp utili
5E
2010
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat

Central, Sibiu

25 mp utili
1950