Piata Domenii - Ion Mihalache Parcare Birouri- Locuinta

1.800 € / lună
8.18 € / mp / lună

Griviţa, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
220 mp
An construcție:
2009

Descriere spațiu comercial

Important ! Agentie imobiliare specializata in inchirierea de spatii de birou/ birouri, spatii comerciale, case/ vile, apartamente nemobilate .In spatiile prezentate de noi se poate stabili punct de lucru si/sau sediu social pentru firma/firmele Dv.Inchiriere spatiu nemobilat format din 2 apartemente 2 si 3 camere care formeaza 5 camere, 3 bai, 2 bucatarii, 4 balcoane.Loc parcare subteran.Boxa depozitare subsol 14mp.Bloc construit inchiriaza ca in poze sau nemobilat, se poate folosi ca birou, locuinta sau mixt.Vecinitati : Arcul de Triumf, Bd Marasti, Aviatorilor, Manastirea Casin, Kiseleff, Herastrau, Domenii, Piata Victoriei, Ion Mihalache, Calea Grivitei, Turda.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 06 Martie 2026 ID anunț: 1143291
Suprafață utilă: 220 mp
Suprafață utilă totală: 220 mp
An construcție: 2009

transport
Statia Piata Domenii, linia 205, 300, 282, N118, 20, 24, 42, 45
Mijloace transport aprox. 95 m
transport
Piata Domenii
Mijloace transport aprox. 128 m
transport
Piata Domenii
Mijloace transport aprox. 196 m
transport