Spatiu comercial 28 mp – Zona Mihalache – Vitrina 3 ml

1.814 € / lună
64.79 € / mp / lună

Turda, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
28 mp

Descriere spațiu comercial

Se propune spre inchiriere spatiu comercial stradal cu suprafata totala de 28 mp, din care aproximativ 24 mp open space. Proprietatea beneficiaza de vitrina cu deschidere de 3 metri liniari si grup sanitar propriu. Configuratia il face potrivit pentru activitati de proximitate, servicii sau retail compact, intr-o zona cu circulatie buna. Suprafață: 28mp Pret: 1500euro/luna, TVA 0
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1321912
Suprafață utilă: 28 mp
Suprafață utilă totală: 28 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piata Ion Mihalache, linia 205, 300, 282, N118, 20, 24, 42, 45
Mijloace transport aprox. 47 m
transport
Bd. Maresal Averescu
Mijloace transport aprox. 225 m
transport
Maresal Averescu
Mijloace transport aprox. 226 m
transport
Statia Bd. Maresal Averescu / Bd. Ion Mihalache, linia 205, 300, 282, N118
Mijloace transport aprox. 265 m
Școală
education
Scoala Generala nr. 17
Învățământ aprox. 273 m
education
Scoala Generala Nr. 17 "Pia Bratianu"
Învățământ aprox. 273 m
education
Gradinita de copii nr.116
Învățământ aprox. 287 m
education
Lexis School of Languages (en)
Învățământ aprox. 333 m
Recreere
restaurants
Chocolateria Reine Astrid si Ceainaria Triangle D'Or (en)
Restaurante aprox. 27 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 45 m
shopping
CARREFOUR Express Mihalache
Supermarket/Mall aprox. 219 m