Cladire de Birouri l De l Bucurestii Noi Chitila

1.499.000 € / lună
1,873.75 € / mp / lună

Bucureştii Noi, Bucureşti

Suprafață utilă totală:
800 mp

Descriere spațiu comercial

REC3001653 SVN Residentialist va ofera spre vanzare o cladire de birouri situata pe Soseaua Chitilei intr o zona cu vizibilitate foarte buna stradala si acces facil catre principalele artere ale orasului. Imobilul este compus din spatii de birouri cu regim de inaltime S P 4 etaje fiind optim compartimentat pentru activitati profesionale diverse. Proprietatea beneficiaza de locuri de parcare amplasate chiar in fata showroom ului un avantaj important atat pentru angajati cat si pentru clienti. Cladirea este inchiriata in prezent partial generand un venit lunar de aproximativ 8000 euro plus TVA valoare estimativa intrucat etajul 2 este ocupat in prezent de o alta firma din cadrul grupului iar parterul este disponibil pentru inchiriere. Contractele de inchiriere cu celelalte companii din imobil sunt valabile pana in anul 2043 oferind stabilitate si predictibilitate pe termen lung pentru un potential investitor Datorita pozitionarii configuratiei si vizibilitatii excelente proprietatea este ideala pentru clinica birouri banca sau retail reprezentand o oportunitate solida de investitie cu randament constant si chiriasi pe termen lung Pentru mai multe detalii si vizionari va asteptam a vizionare. ... Suprafata totala: 800 m2 An finalizare constructie: 2016 Stadiu constructie: Finalizat Numar incaperi: 12 Numar Grupuri Sanitare: 10 Comision cumparator: 3% Posibilitate parcare: Da Tip imobil: Cladire mixta
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial