Proprietar
Proprietăți unice: 14
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

2.550 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu inchiriat 170 mp parter plus etaj toate ...

Sânmihaiu Român

170 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

2.600 €
/ lună 15.29 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat in Sanmihaiu Roma ...

Sânmihaiu Român

170 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

87.000 €
/ lună 87 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1000 mp, ideal dupl ...

Sânmihaiu Român

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

41.500 €
/ lună 59.54 € / mp / lună

Teren de casa Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

697 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

360.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Teren arabil, 25 ha, Sinmihaiul Roman

Sânmihaiu Român

300.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

700 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Depozit 483 mp Utvin Acces TIR, Curent Trifazic

Sânmihaiu Român

483 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

60.000 €
/ lună 89.82 € / mp / lună

Teren pentru constructie, intravilan Sanmihaiu ...

Sânmihaiu Român

668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

5.500 €
/ lună 5.69 € / mp / lună

Hala industriala 788mp + Birouri 145mp Service ...

Sânmihaiu Român

966 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

18.800 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren extravilan ,faneata

Sânmihaiu Român

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 91.93 € / mp / lună

Teren de vanzare Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

533 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Teren intravilan Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Sanmihaiu Roman

Sânmihaiu Român

449 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

350 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan servicii

Sânmihaiu Român

632 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

862.200 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren de vanzare 9580 mp, acces de pe doua stra ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

9.580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

275.000 €
/ lună
325.000 €
36.80 € / mp / lună

Teren intravilan servicii si depozitare | Freid ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

7.473 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

1.400 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren, Hale si spatii de inchiriat, peste 1000 ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

200 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
3

484.000 €
/ lună 54.10 € / mp / lună

Freidorf - Teren intravilan inclus in PUG - 894 ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

8.947 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

8.000 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Hala industriala, 1500 mp, zona Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

1.500 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
14

2.000 €
/ lună 4.29 € / mp / lună

COM 0 | Hala industriala 466mp | Freidorf

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
6

726 €
/ lună
600 €

Hală 110 mp, platforma Freidorf langa cent ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
8

1.089 €
/ lună
900 €
9.08 € / mp / lună

Hala de inchiriat Timisoara - Dambovita, depozi ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
7

2.484 €
/ lună 6 € / mp / lună

Închiriez spații depozitare – Timișoara

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
3

320.000 €
/ lună 84.81 € / mp / lună

Teren intravilan 3.773 mp oportunitate de inves ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

3.773 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

250.000 €
/ lună 50.18 € / mp / lună

Teren Intravilan Industrial 4982mp Front 24m | ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

4.982 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

60.000 €
/ lună 91.19 € / mp / lună

Teren intravilan 658 mp, Front 15m, Ideal Logis ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

658 mp teren
4E
Agenție

2 luni în urmă
7

900 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu comercial, 240 mp, Zona Freidorf- Polon ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

240 mp utili
1E
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.300 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Spatiu Comercial Versatil 262mp

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

262 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

5.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala#Service auto#casino#club#depozit de inchir ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

500 mp utili
2.000 mp teren
1E
Agenție

3 luni în urmă
3

69.500 €
/ lună 113.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Freidorf | 615 mp | Front stra ...

Freidorf, Timișoara

La ~5km distanță

615 mp teren