Inchiriere spa?iu depozitare OMV TROIANU hala atelier

850 € / lună
4.64 € / mp / lună

Troianu, Râmnicu Vâlcea

Suprafață utilă totală:
183 mp

Descriere spațiu comercial

Persoana fizica inchiriem spatiu pe strada Schitul Troianu Nr 3, langa restaurantele Paradis, OMV Troianu Suprafa?a construita 183 mp, total suprafa?a cur?ii 400mp. Proprietatea este compusa dintro incapere principala iar in partea dreapta avem spatiu birou, toaleta, dus ?i sala mese. Curent trifazic, incalzire centrala cu lemne. Info la Nr de tel Teodora Pre? 850 euro ID anun? : 1770046783
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 08 Aprilie 2026 ID anunț: 1198993
Suprafață utilă: 183 mp
Suprafață utilă totală: 183 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 48 mp, în Central
800 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Central
48 mp utili
2025
Spațiu comercial, de 100 mp, în Traian
800 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Traian
100 mp utili
Spațiu comercial, de 100 mp, în Traian
800 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Traian
100 mp utili
2005
Spațiu comercial, de 100 mp, în Central
800 € / lună
Județul Vâlcea, Drăgășani
100 mp utili
1980
Spațiu comercial, de 19 mp, în Central
770 € / lună
Râmnicu Vâlcea, Central
19 mp utili