Teren de vanzare, 524mp, pret accesibil

19.500 € / lună
37.21 € / mp / lună

Proselnici, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
524 mp

Descriere spațiu comercial

Oferim spre vanzare un teren de 524mp, ideal pentru constructii. Acesta este situat intr-o zona linistita, avand acces facil la utilitati.Terenul se afla la o distanta de doar 260m de Scoala Gimnaziala Proselnici, ceea ce il face potrivit pentru familii cu copii. Zona beneficiaza de infrastructura bine dezvoltata si este aproape de centre comerciale.Iti oferim:Pret competitiv: 19500 EURSuprafata generoasaAmplasare convenabilaAcces la utilitatiPotrivit pentru constructiiZona linistitaProximitate fata de scoalaDaca te intereseaza aceasta oportunitate, nu ezita sa ne contactezi pentru mai multe detalii!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 17 Aprilie 2026 ID anunț: 1354258

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Sc Dimitrie Anghel (I-VIII)
Învățământ aprox. 1400 m
education
Centrul de zi pentru copii Cornesti
Învățământ aprox. 1566 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 791 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1577 m

Proprietăți similare

Proprietate specială, de 1,920 mp, în Sărărie
20.006 € / lună
Iași, Sărărie
1.920 mp utili
Spațiu comercial, de 2,000 mp, în Podu Roș
20.000 € / lună
Iași, Podu Roș
2.000 mp utili
4E
2026
Spațiu comercial, în Cotnari
20.000 € / lună
Județul Iași, Cotnari
2.800 mp teren
Spațiu comercial, în Proselnici
19.000 € / lună
Județul Iași, Proselnici
655 mp teren
Spațiu comercial, în Covasna
19.000 € / lună
Județul Iași, Covasna