Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

17 ore în urmă
11

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa de inchiriat Pite?tiPodul Viilor -Ideala s ...

Calea București, Pitești

100 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, Calea Bucureti, stradal ...

Calea București, Pitești

62 mp utili
1988
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Calea București, Pitești

200 mp utili
2003

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou, Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 33,000.00 € / mp / lună

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Calea București, Pitești

3 camere
3 mp teren
8E
Agenție

4 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

spatiu comercial Craiovei - ansamblu rezidentia ...

Calea București, Pitești

60 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin alimentar, vad format

Calea București, Pitești

150 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 15 € / mp / lună

Studio muzica - Doi Cocosi, Utilitati incluse

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

230 €
/ lună 3.83 € / mp / lună

Inchiriez curte pentru comert stradal la intrar ...

Ceair, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
140 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 10.20 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Nord 50 mp pretabil frizerie

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

49 mp utili
10E
1980

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

450 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Vind teren Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

230 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda - Comp ...

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
16

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat central Pitesti

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

3.250 €
/ lună 16.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Negru Voda

Negru Vodă, Pitești

La ~5km distanță

202,75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ofer spre închiriere spațiu comercial – 60 mp, ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

3.500 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spa?iu comercial 450 mp semicentral pretabil lo ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

3.500 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Spatiu comercial 450 mp semicentral pretabil lo ...

Popa Șapcă, Pitești

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu Gavana, vav Vitality Spa, pretabil loc d ...

Găvana Platou, Pitești

La ~5km distanță

90 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

inchiriat spatiu 110 mp ZONA semicentrala

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

110 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

400 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

inchiriat spatiu 60 mp central P+M .(prestari s ...

Mărășești, Pitești

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

569 €
/ lună 8.62 € / mp / lună

Spatiu birouri situat ultracentral, comision 0%

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

66,22 mp
Etaj 1 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

704 €
/ lună 32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

700 €
/ lună 31.82 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Exercitiu

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

22 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă

2.008 €
/ lună 16.60 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL îCARTIER EXERCITIU, STRAD ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

121 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

900 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

Agenție

7 ore în urmă
1

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial, 100 mp, Central, parter, fini ...

Exercițiu, Pitești

La ~5km distanță

100 mp utili
2008
Agenție

Mai mult de un an
5

900 €
/ lună 3 € / mp / lună

Cladire comercial , productie, birouri Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hale,spatii industriale Albota,Pitesti Arges

Central, Pitești

La ~5km distanță

960 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
20

3.900 €
/ lună 3.25 € / mp / lună

Hala industriala si cladire de birouri Pitesti

Exterior Nord, Pitești

La ~5km distanță

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Calea București, Pitești

Calea București din Pitești este o zonă comercială vibrantă, ideală pentru afaceri datorită accesibilității și fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere pentru spațiile comerciale este de aproximativ 350 euro, cu oferte ce încep de la 400 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 42 m², cu cele mai mari proprietăți având 45 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Aproximativ 11% dintre spațiile disponibile sunt cu 1 cameră, în timp ce nu există oferte pentru 2 sau 3+ camere.