Proprietar
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
7

34.000 €
/ lună 48.57 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Orasul Beclean

Central, Beclean

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

79.900 €
/ lună 49.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 16 ari, parcelabil, oras Becl ...

Central, Beclean

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

53.000 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

Teren de vanzare in Beclenut

Central, Beclean

2.156 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

49.900 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Cabana + teren intravilan, 50 ari, oras Beclean

Central, Beclean

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

13.900 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 35 de ari, zon ...

Central, Beclean

3.551 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Teren 2.800 mp cu acces la rau si utilitati la ...

Central, Beclean

2.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.624 €
/ lună
25.840 €
6.31 € / mp / lună

Teren intravilan - 2 parcele - 4.062 mp, Beclea ...

Central, Beclean

4.062 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

54.000 €
/ lună 65.06 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren intravilan + constructie c ...

Central, Beclean

830 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

48.000 €
/ lună 80.94 € / mp / lună

Teren zona rezidentiala

Central, Beclean

593 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună 78.73 € / mp / lună

Teren intravilan,parcelat,pregatit de construit ...

Coldău

La ~5km distanță

724 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare deschidere mare la ...

Coldău

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.750 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Teren intravilan Coldau la drumul european

Coldău

La ~5km distanță

3.129 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren Beclean,Coldau ,B-N

Coldău

La ~5km distanță

14.501 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

104.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Sintereag, 1.3 hectare

Șintereag

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

De inchiriat magazin alimentar, central 100 mp, ...

Șintereag

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Șintereag

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 165.000 €
Agenție

1 săptămână în urmă
5

225.000 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren 3ha extravilan

Șintereag

La ~10km distanță

29.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

236 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Cabana de inchiriat

Piatra

La ~10km distanță

144 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

37.400 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren Pasul Tihuta intravilan 22 ari cu panoram ...

Piatra

La ~10km distanță

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

44.900 €
/ lună 29.93 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp Zona deosebita, Piatra ...

Piatra

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.015 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare, localitatea Piatra Fantanele

Piatra

La ~10km distanță

1.029 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

24.000 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren 10 arii Obcioara / Piatra Fantanele, apro ...

Piatra

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

10.150 €
/ lună
11.599 €
12.69 € / mp / lună

Teren Tihuta 1.450 euro/ar

Piatra

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.200 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren de vanzare Tihuta

Piatra

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1000 mp, zona Castelul Dracul ...

Piatra

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

349.000 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Teren intravilan de 3,8 H de vanzare, Piatra Fa ...

Piatra

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

1.100 €
/ lună 1.83 € / mp / lună

Loturi de teren intravilan in Pasul Tihuta

Piatra

La ~10km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Stancesti, Prahova

Piatra

La ~10km distanță

4.634 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

17.500 €
/ lună 1.61 € / mp / lună

Vand teren extravilan - pret negociabil 1,65 eu ...

Piatra

La ~10km distanță

10.870 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

80.000 €
/ lună 17.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalha ...

Piatra

La ~10km distanță

4.555 mp teren