Teren intravilan, 1410 mp, utilitati pe teren, Petresti, Sebes

88.700 € / lună
62.91 € / mp / lună

Petreşti, Judeţul Alba

Suprafață teren:
1.410 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu suprafata totala de 1410 mp, parcelabil, Petresti, Sebes Date despre teren: + Suprafata totala de 1410 mp + Se poate vinde parcelat in 710 mp respectiv 700 mp + Deschidere la strada de 15 m + Utilitatiile la limita terenului + Ideal pentru construirea unei case Despre zona: + Acces la drumul principal + Zona linistita + Poza cu titlu informativ Despre plata si modalitati: + Pretul este de 88.700 euro - negociabil Vrei sa facem o vizionare impreuna sau ai nevoie de mai multe detalii? Contacteaza-ne acum si descopera si alte proprietati disponibile Codul de referinta: CP 307 67 60
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 08 Mai 2026 ID anunț: 1588263

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
restaurants
Casa Simy
Restaurante aprox. 936 m
parks
Parcul Arini
Recreere aprox. 1316 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Scărișoara
92.000 € / lună
Județul Alba, Scărișoara
11.480 mp teren
Spațiu comercial, în Central
90.000 € / lună
Alba Iulia, Central
600 mp teren
Spațiu comercial, în Izlaz
90.000 € / lună
Județul Alba, Izlaz
19.992 mp teren
Spațiu comercial, în Central
96.800 € / lună
Județul Alba, Cugir
4.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
89.000 € / lună
Județul Alba, Sebeș
17.800 mp teren
Spațiu comercial, în Central
80.000 € / lună
Alba Iulia, Central
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Central
90.000 € / lună
Alba Iulia, Central
1.350 mp teren