Proprietăți unice: 11
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

15.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Vand teren Oarda de Jos

Șard

420 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

58.000 €
/ lună 116 € / mp / lună

Vind teren in sard

Șard

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

36.500 €
/ lună 74.64 € / mp / lună

Teren Intravilan Micesti

Șard

489 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

31.990 €
/ lună 73.54 € / mp / lună
25.990 €

Teren Intravilan de vanzare 435 mp

Șard

435 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

134.345 €
/ lună 97 € / mp / lună

Teren intravilan 1385 mp | Toate utilitatile | ...

Șard

1.385 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

45 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare Sard

Șard

1.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

28.000 €
/ lună 36.60 € / mp / lună

Teren pentru casa in Sard

Șard

765 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

63.800 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan pentru casa in Sard

Șard

2.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp - Sard

Șard

1.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

14.900 €
/ lună 14.90 € / mp / lună

Teren pretabil pentru cabana

Șard

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

350.000 €
/ lună 26.92 € / mp / lună

Teren Intravilan Sard, 13000mp

Șard

13.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

61.750 €
/ lună 54.99 € / mp / lună

Teren intravilan 1123 mp | Ighiu | Utilitati la ...

Ighiu

La ~5km distanță

1.123 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

49.000 €
/ lună 34.03 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sard !

Ighiu

La ~5km distanță

1.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 39.68 € / mp / lună

Parcela 695/629 si 620 mp intravilan, construct ...

Ighiu

La ~5km distanță

630 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,000 € și 27.500 €

Agenție

3 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 35.97 € / mp / lună

Teren de vanzare, 695 mp, zona Ighiu

Ighiu

La ~5km distanță

695 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
/ lună 53.43 € / mp / lună

Vand teren intravilan loc de casa .

Ighiu

La ~5km distanță

1.123 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

55.400 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren Micesti Alba Iulia

Micești

La ~5km distanță

554 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Teren intravilan - parcela generoasa - 700 mp, ...

Țelna

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

62.000 €
/ lună 27.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - 2229 mp, Ighiu

Țelna

La ~5km distanță

2.229 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

47.500 €
/ lună 23.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Ighiu-Telna 2060 mp d= 20m asf ...

Țelna

La ~5km distanță

2.062 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 97.40 € / mp / lună

Teren 462 mp, Toate Utilitatile, Zona Barabant

Bărăbanț

La ~5km distanță

462 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

46.000 €
/ lună 99.57 € / mp / lună

Teren INTRAVILAN 462 MP pe colt cu 2 deschideri

Bărăbanț

La ~5km distanță

462 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

53.200 €
/ lună 70 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE!Teren 760 mp Barabant | La strada ...

Bărăbanț

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Alba Intravilan

Bărăbanț

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren zona industriala Centura

Bărăbanț

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

43.500 €
/ lună 94.16 € / mp / lună
45.990 €

Ocazie! Teren Intravilan 462 mp, drum asfaltat ...

Bărăbanț

La ~5km distanță

462 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

79.000 €
/ lună 60.77 € / mp / lună

Teren intravilan 1.300 mp + Autorizatie de Cons ...

Bărăbanț

La ~5km distanță

1.300 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
1

56.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan 1.400 mp | Deschidere 31 ml | ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

28.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 700 mp Alba Micesti ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

125.000 €
/ lună 90.25 € / mp / lună

Teren Intravilan Construibil in Alba Iulia, Mic ...

Micești, Alba Iulia

La ~5km distanță

1.385 mp teren