Proprietăți unice: 7
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
2

20.000 €
/ lună 49.02 € / mp / lună

Teren intravilan 408 mp, Arieseni

Arieșeni

408 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
17

205.000 €
/ lună 47.33 € / mp / lună

ArieseniStrada Fata Cristesei -Teren 4.331 mp c ...

Arieșeni

4.331 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.728 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren de vanzare in Arieseni, Judetul Alba,Gami ...

Arieșeni

1.572 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

15.500 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren intravilan 250 mp, Arieseni - Partie Ski

Arieșeni

250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

125.800 €
/ lună 18.17 € / mp / lună

Teren 7000mp Arieseni

Arieșeni

6.923 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10.500 €
/ lună 14.69 € / mp / lună

Teren com Arieseni

Arieșeni

715 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

22.000 €
/ lună 17.60 € / mp / lună

Teren intravilan Arieseni - 1250 mp - langa dru ...

Arieșeni

1.250 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
12

90.000 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Teren 2 ha, cu padure proprie si panorama spre ...

Izlaz

La ~5km distanță

2 camere
19.992 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

214.500 €
/ lună 33 € / mp / lună

Oaza de liniste in inima Apusenilor teren 6.500 ...

Galbena

La ~5km distanță

6.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

De vanzare - Teren intravilan 600mp in Padis

Ghețari

La ~5km distanță

600 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren extravilan - 5.000 mp - 2 km de stat ...

Bubești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

73.050 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vand teren - 2.922 mp - 2.8 km de statiunea Var ...

Bubești

La ~5km distanță

2.922 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună 13.27 € / mp / lună

Teren intravilan 3015 mp, Garda de Sus, Ghetaru ...

Gârda de Sus

La ~5km distanță

3.015 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

40.000 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Teren intravilan 2690 mp la munte, Garda de Sus

Munună

La ~5km distanță

2.690 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

45.000 €
/ lună 15.12 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.977 mp, intravilan, Scarisoa ...

Scărișoara

La ~5km distanță

2.977 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

108.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 12000mp, Trancesti ...

Scărișoara

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

241.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 30.121 mp, Trances ...

Scărișoara

La ~5km distanță

30.121 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

178.000 €
/ lună 7.99 € / mp / lună

Teren 22.267 mp (intravilan + extravilan) cu co ...

Scărișoara

La ~5km distanță

1 camere
22.267 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

92.000 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Teren extravilan 11.480 mp cu potential intravi ...

Scărișoara

La ~5km distanță

11.480 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Poiana Vadului

La ~15km distanță

30.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp Matisesti zona Belis M ...

Dârlești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

36.380 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de construit, 1819 mp, in zona rurala lin ...

Dârlești

La ~15km distanță

1.819 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

80.000 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Teren Comuna Horea 17278m2. Apuseni

Horea

La ~15km distanță

17.278 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

11.000 €
/ lună 2.29 € / mp / lună

Teren extravilan

Horea

La ~15km distanță

4.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 12.370 mp, Comuna H ...

Horea

La ~15km distanță

12.370 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Teren cu panorama spectaculoasa ,1100 m altitud ...

Horea

La ~15km distanță

17.278 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in munti Apuseni

Horea

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Vand teren cu casa Marisesti Alba

Horea

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

32.000 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Vand teren in Muntii Apuseni

Petreasa

La ~15km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

24 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan (toate utilitatile disponibile ...

Pleșești

La ~15km distanță

2.738 mp teren