Teren de vanzare Parta 40mp

21.200 € / lună
31.13 € / mp / lună

Parţa, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
681 mp

Descriere spațiu comercial

Oportunitate excelenta de investitie! Teren intravilan situat in localitatea Para, impartit in trei parcele: 2 parcele a cate 530 mp fiecare 1 parcela de 681 mp Terenul beneficiaza de utilitati: curent electric, gaz si canalizare. Ideal pentru constructia unei locuinte sau pentru investitie. Zona linistita, cu potential de dezvoltare.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1370877

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu industrial, de 4,500 mp, în Ghiroda
19.125 € / lună
Județul Timiș, Ghiroda
4.500 mp utili
1E
2020
Spațiu comercial, în Săcălaz
20.960 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
524 mp teren
Spațiu comercial, în Săcălaz
22.590 € / lună
Județul Timiș, Săcălaz
502 mp teren
1E
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Dumbrăvița
21.250 € / lună
Județul Timiș, Dumbrăvița
5.000 mp utili
1E
2020
Spațiu comercial, în Moșnița Veche
23.060 € / lună
Județul Timiș, Moșnița Veche
1.350 mp teren
Spațiu industrial, de 4,500 mp, în Remetea Mare
20.700 € / lună
Județul Timiș, Remetea Mare
4.500 mp utili
2020
Spațiu industrial, de 5,000 mp, în Exterior Nord
21.000 € / lună
Timișoara, Exterior Nord
5.000 mp utili
2023
Spațiu comercial, în Parța
21.500 € / lună
Județul Timiș, Parța
552 mp teren
Spațiu comercial, în Povârgina
21.000 € / lună
Județul Timiș, Povârgina
2.900 mp teren