Teren intravilan in apropiere de padure, Paleu, Bihor, Gaminvest V4508

125.000 € / lună
38.94 € / mp / lună

Paleu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
3.210 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu dublu front stradal , de vanzare in Paleu, intr-o zona linistita, aproape de padure, ideala pentru constructia mai multor locuinte. Terenul are o suprafata de 3210 mp si beneficiaza de front stradal, de 142 ceea ce ofera flexibilitate in proiectarea viitoarelor constructii. Accesul se realizeaza pe un drum pietruit iar utilitatile (apa, curent, canalizare) se afla in proximitate. Zona fiind in plina expansiune si avand un real potential de dezvoltare rezidentiala. Amplasarea aproape de natura, dar la doar cateva minute de Oradea, reprezinta un avantaj important pentru viitorii proprietari. Pretul de vanzare propus de proprietar este de 39 euro/mp, negociabil. Agentia nu percepe comision de la cumparator.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1320627

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Pădureni
133.000 € / lună
Județul Bihor, Pădureni
1.330 mp teren
Spațiu comercial, în Central
135.000 € / lună
Oradea, Central
1.800 mp teren
Spațiu comercial, în Fughiu
121.800 € / lună
Județul Bihor, Fughiu
5.755 mp teren
Spațiu comercial, în Spitalul Județean
120.000 € / lună
Oradea, Spitalul Județean
866 mp teren
Spațiu comercial, în Cihei
119.000 € / lună
Județul Bihor, Cihei
845 mp teren
Spațiu comercial, în Nojorid
110.000 € / lună
Județul Bihor, Nojorid
1.644 mp teren
Spațiu comercial, în Dealuri Oradea
125.000 € / lună
Oradea, Dealuri Oradea
2.414 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu