RECO Teren de vanzare Paleu

43.000 € / lună
41.95 € / mp / lună

Paleu, Judeţul Bihor

Suprafață teren:
1.025 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan de 1025 mp in Paleu, cu utilitati si front stradal generos alegerea ideala pentru constructia unei case intr-o zona linistita si tot mai cautata. ID intern: 5713 Va propunem spre vanzare un teren intravilan situat in Paleu, cu o suprafata de 1025 mp. Proprietatea ofera multiple posibilitati de construire, fiind potrivita pentru locuinta individuala sau investitie. Terenul beneficiaza de utilitati precum apa, curent si canalizare, un avantaj important pentru demararea rapida a proiectului dorit. Pretul este negociabil. Contactati-ne pentru detalii suplimentare sau pentru a programa o vizionare in teren. Oportunitatile bune se vand rapid. (folosesti formularul de contact)
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1656020

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Paleu
45.990 € / lună
Județul Bihor, Paleu
2.555 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
40.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
650 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
41.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
681 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Est
42.500 € / lună
Oradea, Est
850 mp teren
Spațiu industrial, de 10,000 mp, în Centura
40.000 € / lună
Oradea, Centura
10.000 mp utili
Spațiu comercial, în Paleu
38.976 € / lună
Județul Bihor, Paleu
672 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
43.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
793 mp teren
Spațiu comercial, în Paleu
46.000 € / lună
Județul Bihor, Paleu
681 mp teren
Spațiu comercial, în Sântandrei