3 luni în urmă
1
- Agenție
Parcela teren 792 mp Clinceni Ordoreanu Centura A0
20.980 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
26.49 €
/ mp
/ lună
Ordoreanu, Judeţul Ilfov
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Va propunem un teren intravilan generos, situat in comuna Clinceni, la doar cateva minute de Bucuresti, cu acces rapid spre Prelungirea Ghencea si centura capitalei, ideal pentru dezvoltare imobiliara sau ca INVESTITIE. Suprafata totala: 5200 mp Lotizat 18 parcele (intre 600 si 790 mp fiecare) Preturi cuprinse intre 16.000EUR si 21.000EUR Regim: Intravilan, constructii POT: 30%, CUT: 1 Deschidere dubla: vanzare pe loturi/integral sau schimb cu apartament in Bucuresti Format flexibil vanzare pe loturi sau integral; schimb cu alte proprietati in Ilfov/Bucuresti Avantaje: Acces facil catre Bucuresti (Sos. Alexandriei, Prelungirea Ghencea, Centura, pasaj Domnesti) Ideal pentru constructii individuale sau dezvoltare imobiliara mica
Citește mai mult
Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Aprilie 2026
ID anunț: 1541479
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Ordoreanu
- Spații comerciale de închiriat în Popești-Leordeni
- Spații comerciale de închiriat în Berceni
- Spații comerciale de închiriat în Voluntari
- Spații comerciale de închiriat în Bragadiru
- Spații comerciale de închiriat în Otopeni
- Spații comerciale de închiriat în Chiajna
- Spații comerciale de închiriat în Chitila
- Spații comerciale de închiriat în Pantelimon
- Spații comerciale de închiriat în Afumați