Teren cu PUZ aprobat & Autorizatie de constructie Proiect rezident

225.000 € / lună
77.59 € / mp / lună

Oarda, Judeţul Alba

Suprafață teren:
2.900 mp

Descriere spațiu comercial

Se propune spre vanzare teren intravilan in suprafata de 2.800 mp, situat in Oarda, imediat langa stadionul de fotbal, intr-o zona cu infrastructura foarte bine dezvoltata si acces rapid catre DN1. Terenul reprezinta o oportunitate excelenta de investitie, beneficiind de: PUZ aprobat Autorizatie de constructie obtinuta Proiect pentru realizarea a 19 apartamente, fiecare cu boxa proprie Amplasamentul este ideal pentru dezvoltare rezidentiala, zona fiind una in plina expansiune, cu cerere crescuta pentru locuinte moderne, bine conectate la principalele artere de circulatie. Acces facil Infrastructura completa Documentatie urbanistica finalizata Potential ridicat de valorificare Aceasta proprietate este ideala pentru un investitor cu viziune, care isi doreste un proiect pregatit pentru implementare, cu timp si riscuri administrative deja optimizate. Pentru detalii suplimentare, documentatie sau vizionare, te astept cu drag. Cod oferta / ID BLITZ: P162094
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 21 Aprilie 2026 ID anunț: 1442572

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Central
210.000 € / lună
Alba Iulia, Central
2.992 mp teren
Spațiu comercial, în Galbena
214.500 € / lună
Județul Alba, Galbena
6.500 mp teren
Spațiu comercial, în Sântimbru
242.000 € / lună
Județul Alba, Sântimbru
11.600 mp teren
Spațiu comercial, în Arieșeni
205.000 € / lună
Județul Alba, Arieșeni
4.331 mp teren
Spațiu comercial, în Cetate
235.950 € / lună