Teren intravilan, langa Palas Family Market Miroslava

130.000 € / lună
195.49 € / mp / lună

Miroslava, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
665 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu utilitati la calea de acces, certificat de urbanism de informare!665 mp cu deschidere de 20.5 m, sau doua loturi in suprafata totala de 1330 mp cu deschidere de 41 m. Terenul are o pozitionare ideeala pentru contruirea unei case de locuit , sau a unui sediu firma , accesul catre punctele de interes din zona. Statia de transport public este la doar doi pasi'.Terenul este in plan perfect' drept si are acces la drum public! Pentru mai multe detalii sau programarea unei vizionari, va stau la dispozitie telefonic la nr. o7 2oo 16 2oo consilier imobiliar Claudiu Dorcu!
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1607391

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Sc.gen. Miroslava
Învățământ aprox. 154 m
education
Sc Ctin Langa
Învățământ aprox. 154 m
education
Gr Sc Agricol M Kogalniceanu
Învățământ aprox. 488 m
education
LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL "M. Kogalniceanu"-Miroslava- Iaşi
Învățământ aprox. 625 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Copou
127.000 € / lună
Iași, Copou
1.300 mp teren
2E
Spațiu comercial, în Copou
119.875 € / lună
Iași, Copou
875 mp teren
Spațiu comercial, în Bârnova
121.000 € / lună
Județul Iași, Bârnova
3.457 mp teren
Spațiu comercial, în Miroslava
122.000 € / lună
Județul Iași, Miroslava
1.479 mp teren
Spațiu comercial, în Bucium
129.200 € / lună
Iași, Bucium
1.615 mp teren
Spațiu comercial, în Dorobanț
129.000 € / lună
Județul Iași, Dorobanț
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Bucium