Proprietar
Proprietăți unice: 21
Proprietari: 5
Agenție

4 zile în urmă
8

1.500 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de la 33mp la 95mp, Alexandru, ...

Alexandru cel Bun

33 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

3.380 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou, medical, salon, de la 100mp la 26 ...

Alexandru cel Bun

260 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
8

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou semicentral Iasi, zona Palas Campu ...

Alexandru cel Bun

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
8

2.600 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu birou semicentral Iasi, 200mp, zona Pala ...

Alexandru cel Bun

200 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
1

7.419.432 €
/ lună 276 € / mp / lună

Vanzare teren Iasi_OMV Petrom

Alexandru cel Bun

26.882 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu zimbru/dacia/3 camere 2 bai/intrare bule ...

Alexandru cel Bun

64 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.960 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu 245 mp demisol | Mercury Business Center ...

Alexandru cel Bun

245 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

34.560 €
/ lună 27 € / mp / lună

Teren intravilan Pangarati , 1280 metri Cod:160 ...

Alexandru cel Bun

1.280 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

35 €
/ lună 0.17 € / mp / lună

Pacurari/Moara de foc ,la bulevard, spatiu come ...

Alexandru cel Bun

212 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 14.02 € / mp / lună

Spatiu comercial Pacurari 107mp

Alexandru cel Bun

107 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

269 €
/ lună 5.98 € / mp / lună

inchiriat spatiu depozitare zona Dacia

Alexandru cel Bun

45 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

1.550 €
/ lună 25.83 € / mp / lună

Spatiu comercial 60mp ACB la bulevard

Alexandru cel Bun

60 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

45.000 €
/ lună 43.95 € / mp / lună

Teren Sorogari SRU

Alexandru cel Bun

1.024 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

58.000 €
/ lună 66.67 € / mp / lună

Teren Valea lupului

Alexandru cel Bun

870 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou 35 m2 , Canta Pacurari

Alexandru cel Bun

35 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

800 €
/ lună 20.51 € / mp / lună

Inchiriez sp comercial 39 mp prin destinatie Bu ...

Alexandru cel Bun

39 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

9 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Pacurari,

Alexandru cel Bun

142 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

7 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

De inchiriat spatiu birouri 200 mp

Alexandru cel Bun

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 20.97 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Rond Zimbru

Alexandru cel Bun

62 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
8

1.550 €
/ lună 21.53 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Vitrat, 72mp Rond Z ...

Alexandru cel Bun

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

130.000 €
/ lună 109.98 € / mp / lună

Teren Galata Iasi

Alexandru cel Bun

1.182 mp teren
3E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

59.000 €
/ lună 5.90 € / mp / lună

Teren de vanzare Vladeni 10.000mp

Vlădeni

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

788 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren cota parte 3/16, Sipote, ID: R3070063

Iazu Nou

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

1.026 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren cota parte 1/4 Sipote, ID: R3070064

Iazu Nou

La ~5km distanță

10.000 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
5

159 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren extravilan cota parte 1/4, Calarasi, Boto ...

Pleșani

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

27.500 €
/ lună 10.66 € / mp / lună

Teren de vanzare Comuna Movileni

Movileni

La ~15km distanță

2.580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

900.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren 45 ha compact,asfalt,utilitati

Probota

La ~15km distanță

450.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

15.400 €
/ lună 15.40 € / mp / lună
15.900 €

Teren cu fundatie pentru casa

Erbiceni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 4000 mp Buhalnita judetul Iasi

Ceplenița

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

30.000 €
/ lună 28.87 € / mp / lună

Teren de vanzare cu sera si vie in com. Belcest ...

Belcești

La ~25km distanță

1.039 mp teren