Spa?iu comercial de inchiriat in zona Vasia

2.000 € / lună
11.11 € / mp / lună

Mediaş, Judeţul Sibiu

Suprafață utilă totală:
180 mp
An construcție:
2000

Descriere spațiu comercial

Spa?iu comercial de inchiriat Media?, str. Aurel Vlaicu Se ofera spre inchiriere un spa?iu comercial spa?ios ?i versatil, situat pe strada Aurel Vlaicu, una dintre cele mai circulate artere din Media?, ideal pentru activita?i comerciale, birouri, cabinet medical, salon de infrumuse?are sau firma de servicii. Suprafa?a utila: 180 mp Chirie: 2.000 euro / luna Detalii spa?iu: -Compartimentare practica: 5 camere, living generos, 2 bai, bucatarie, scari de acces; -Finisaje moderne ?i spa?ii luminoase; -Vizibilitate excelenta la strada, cu acces direct din zona pietonala; -Toate utilita?ile disponibile (apa, gaz, curent, internet); -Posibilitate de amenajare ?i adaptare in func?ie de activitate; -Acces facil ?i posibilitate de parcare in apropiere. Avantaje: -Pozi?ie excelenta, intr-o zona cu trafic intens; -Ideal pentru diverse activita?i comerciale; -Spa?iu curat, bine intre?inut ?i imediat disponibil. Adresa: Str. Aurel Vlaicu, Media? Pre? chirie: 2.000 /luna Contact: Alexandra
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1040076
Suprafață utilă: 180 mp
Suprafață utilă totală: 180 mp
An construcție: 2000

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Tennis
Recreere aprox. 471 m
parks
Football
Recreere aprox. 514 m
parks
Handball
Recreere aprox. 588 m
parks
Piata Corneliu Coposu
Recreere aprox. 635 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 164 mp, în Mihai Viteazul
2.000 € / lună