Hala industriala Calea Surii Mici

2.000 € / lună
7.41 € / mp / lună

Periferie, Sibiu

Descriere spațiu comercial

Smart Imobiliare propune spre inchiriere hala industriala si container pentru birou zona Calea Surii Mici pretabila multor tipuri de activitati. Caracteristici : - suprafata utila 270 mp - acces tir - curent trifazic, apa, canalizare,gaz - curte imprejmuita si supravegheata video cu locuri de parcare Pentru mai multe detalii si programarea unei vizionari va rugam sa contactati agentul si sa specificati ID ul P18542 Prețul de promovare este de 2.000€ /negociabil în funcție de condițiile stabilite împreună cu proprietarul. Pentru mai multe detalii despre această proprietate și pentru programarea unei vizionări, vă rugăm să contactați consultantul responsabil. Smart Imobiliare vă oferă consultanță completă pe tot parcursul tranzacției, de la prima vizită și până la predarea cheilor.
Citește mai mult Citește mai puțin
Electricitate Apă

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1586829
Suprafață utilă: 270 mp
Suprafață utilă totală: 270 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Curent Apă Canalizare

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Ambient 2
Mijloace transport aprox. 1477 m
transport
Ambient 3
Mijloace transport aprox. 1490 m
transport
Brandl 2
Mijloace transport aprox. 1514 m
transport
Brandl 1
Mijloace transport aprox. 1521 m
Școală
education
Hermania
Învățământ aprox. 1796 m
Recreere
parks
Alma playground
Recreere aprox. 1852 m
shopping
Metro
Supermarket/Mall aprox. 1968 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 125 mp, în Hipodrom 1
2.000 € / lună
Sibiu, Hipodrom 1
125 mp utili
Spațiu comercial, de 195 mp, în Sub Arini
2.178 € / lună
Sibiu, Sub Arini
195 mp utili
1E
2000
Spațiu comercial, de 134 mp, în Mihai Viteazul