Azi
2
- Agenție
Teren intravilan Hrip
14.500 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
5.48 €
/ mp
/ lună
Hrip, Judeţul Satu Mare
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
QueenInvest Imobiliare va ofera spre vanzare un teren intravilan cu suprafata totala de 2648 mp (26,48 ari) situat in localitatea Hrip, comuna Paulesti, jud. Satu Mare. Terenul figureaza pe 2 CF-uri. Este situat intre case.Front la strada 12 m liniari.Pret: 14 500 euro.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1662882
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Hrip
- Spații comerciale de închiriat în Satu Mare
- Spații comerciale de închiriat în Carei
- Spații comerciale de închiriat în Viile Satu Mare
- Spații comerciale de închiriat în Lazuri
- Spații comerciale de închiriat în Păulești
- Spații comerciale de închiriat în Botiz
- Spații comerciale de închiriat în Cionchești
- Spații comerciale de închiriat în Micula
- Spații comerciale de închiriat în Negrești-Oaș
- Spații comerciale de închiriat în Ardud
- Spații comerciale de închiriat în Decebal