Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
1

10.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan | 500 mp | Zona Ard ...

Ardud

500 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

18.000 €
/ lună 4.02 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Ardud | Viile Satu ...

Ardud

4.478 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

72.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 7200 mp Ardud

Ardud

7.200 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
3

20.000 €
/ lună 10.43 € / mp / lună

Teren intravilan Ardud Vii

Ardud

1.918 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare 143 ...

Sărătura

La ~5km distanță

1.439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

309.000 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Teren 26.82 ha Ardud | Oportunitate pentru dezv ...

Sărătura

La ~5km distanță

268.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 1000 mp, front 39,51 m Viile S ...

Sărătura

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
6

14.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

VIDEO | Investitie sigura | Teren intravilan de ...

Mădăras

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1918 mp, Ardud

Mădăras

La ~5km distanță

1.918 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

24.900 €
/ lună 9.23 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2697 mp, in Ardud ...

Mădăras

La ~5km distanță

1 camere
2.697 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

30.000 €
/ lună 10.67 € / mp / lună

De vanzare Teren Intravilan Viile Satu Mare /Pa ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2.812 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

45.500 €
/ lună 21.06 € / mp / lună

Teren cu utilitati si proiect casa Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Viile Satu Mare teren inravilan de vanzare / Sz ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

990 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

37 arii intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 11.62 € / mp / lună

Teren intravilan Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

3.873 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

89.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

5.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.500 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Voin ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

12.765 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

38.500 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan 11,55 Ari in Viile Satu M ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

1.155 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 9.70 € / mp / lună

Teren intravilan 41 arii Zona Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

4.122 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

1.700 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de vanzare in Viile Satu Mare Strada Ogli ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

8.575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

40.000 €
/ lună 16.63 € / mp / lună

Teren intravilan

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

2.406 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

13.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren intravilan, 500 mp ,Viile Satu Mare

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.91 € / mp / lună

De vanzere teren

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

3.632 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

22.500 €
/ lună 23.01 € / mp / lună

PRET NOU: 22.500 | Teren 978mp | Deschidere 37m ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

978 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

13.500 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Promotie! 10 ari (1.000 mp) la 13.500 disponibi ...

Viile Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 1.19 € / mp / lună

Teren de vanzare

Ghirișa

La ~5km distanță

21.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

30.000 €
/ lună 29.13 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Cionchesti, jude ...

Cionchești

La ~10km distanță

1.030 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

18.000 €
/ lună 27.91 € / mp / lună

Teren de vanzare in Satu Mare | Cionchesti | 64 ...

Cionchești

La ~10km distanță

645 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

19.500 €
/ lună 29.55 € / mp / lună

DOUA LOCURI DE CASA situate in localitatea Cion ...

Cionchești

La ~10km distanță

660 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

78.000 €
/ lună 2.69 € / mp / lună

Teren de vanzare in Cionchesti, judetul Satu Ma ...

Cionchești

La ~10km distanță

29.000 mp teren