Teren de vanzare intravilan Horlesti, Rediu

42.700 € / lună
45.04 € / mp / lună

Horleşti, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
948 mp

Descriere spațiu comercial

Stroe House Land Imobiliare va ofera spre vanzare: teren intravilan cu suprafata de 948 mp in localitatea Horlesti, comuna Rediu, judetul Iasi. Terenul are deschidere de 28 m, acces direct la drumul asfaltat. Utilitati disponibile: apa si curent in zona. Parcela ideala pentru constructii rezidentiale sau investitie. Pret: 42.700 EUR Terenul se afla la 15km de Iasi. Pentru vizionare si detalii contactati: Georgeta Zero Sapt Patru Sase Sase Patru Sase Zero Opt Zero
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 1628539

Istoric preț

Puncte de interes

Școală
education
Horlesti-Rediu School (en)
Învățământ aprox. 384 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Vișan
38.500 € / lună
Județul Iași, Vișan
452 mp teren
Spațiu comercial, în Bucium
45.000 € / lună
Iași, Bucium
398 mp teren
Spațiu comercial, în Grajduri
40.000 € / lună
Județul Iași, Grajduri
3.000 mp teren
Spațiu comercial, în Valea Lupului
41.775 € / lună
Județul Iași, Valea Lupului
557 mp teren
Spațiu comercial, în Breazu
42.700 € / lună
Județul Iași, Breazu
427 mp teren
Spațiu comercial, în Rediu
42.000 € / lună
Județul Iași, Rediu
653 mp teren
Spațiu comercial, în Tătăruși
43.000 € / lună
Județul Iași, Tătăruși
54.000 mp teren
Spațiu comercial, în Valea Lupului
46.550 € / lună
Județul Iași, Valea Lupului
665 mp teren
Spațiu comercial, în Vorovești
43.000 € / lună
Județul Iași, Vorovești
615 mp teren