Teren Casa sau Duplex cu Utilitati - GIARMATA Mare

59.900 € / lună
67.23 € / mp / lună

Giarmata, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
891 mp
Nr. niveluri:
1

Descriere spațiu comercial

Va propun spre vanzare un teren in suprafata de 891mp, cu front stradal de 16ml pentru casa individuala sau duplex, Comision 0%, foarte bine pozitionat in Giarmata, intr-o zona buna, in continua dezvoltare, cu acces facil si vecinatati in plina constructie. Localizare excelenta In imediata apropiere a urcarii pe autostrada -Acces asfaltat la 50m Acces rapid catre Timisoara prin zona de nord Ideal pentru cei care isi doresc conexiune rapida cu orasul si iesiri usoare din el Regim de inaltime: P+1+M Utilitati: apa, gaz, curent, canalizare toate la parcela Acces bun, zona aerisita, in plina expansiune rezidentiala Terenul este potrivit atat pentru constructia unei locuinte individuale sau duplex, cat si pentru o investitie pe termen mediu-lung, intr-o zona cu potential clar de crestere. Pentru mai multe detalii sau pentru o vizionare la fata locului, nu ezitati sa ma contactati. Echipa Casadomi - Dorin Branescu
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1340495
Regim înălțime: P+1E

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Gara
Mijloace transport aprox. 993 m
transport
Giarmata
Mijloace transport aprox. 1003 m
Recreere
parks
Parcul Izvorului
Recreere aprox. 1322 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1497 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Giarmata
57.915 € / lună
Județul Timiș, Giarmata
1.053 mp teren
Spațiu comercial, în Giarmata