4 zile în urmă
1
- Agenție
Doua parcele teren, Localitatea Vizma, 55 km de Timisoara
57.000 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
14.06 €
/ mp
/ lună
Vizma, Judeţul Timiş
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
Velaris Imobiliare va propune spre vanzare, cu 0% comision, o proprietate situata in localitatea Vizma, comuna Secas ( 55 km de Timisoara ), intr-o zona linistita si pitoreasca, aproape de centrul satului, inconjurata de natura si intimitate. Proprietatea este compusa din doua parcele intravilane alaturate, cu o suprafata totala de 4.054 mp: parcela de 2.000 mp, aproximativ 13 ml front stradal parcela de 2.054 mp, aproximativ 13 ml front stradal Terenul este incadrat ca intravilan curti constructii si reprezinta o oportunitate excelenta atat pentru investitie, cat si pentru dezvoltarea unei proprietati private intr-un cadru natural deosebit. Posibilitati de utilizare: pensiune turistica retreat sau complex de cabane case de vacanta locuinta individuala cu gradina generoasa Avantaje: proprietate privata doua parcele alaturate zona linistita si verde acces facil catre centrul localitatii acte complete posibilitate de tranzactie rapida Proprietatea ofera liniste, natura si multiple posibilitati de dezvoltare, fiind ideala pentru cei care cauta o investitie intr-o zona cu potential.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Actualizat în: 11 Mai 2026
ID anunț: 1599205
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Vizma
- Spații comerciale de închiriat în Timișoara
- Spații comerciale de închiriat în Moșnița Nouă
- Spații comerciale de închiriat în Dumbrăvița
- Spații comerciale de închiriat în Giroc
- Spații comerciale de închiriat în Ghiroda
- Spații comerciale de închiriat în Giarmata
- Spații comerciale de închiriat în Lugoj
- Spații comerciale de închiriat în Sânandrei
- Spații comerciale de închiriat în Moșnița Veche
- Spații comerciale de închiriat în Săcălaz