Spatiu Comercial - Floresti/Eroilor - Vitrina / TRAFIC PIETONAL

2.239 € / lună
29.85 € / mp / lună

Floreşti, Judeţul Cluj

Suprafață utilă totală:
75 mp
Nr. niveluri:
4

Descriere spațiu comercial

ID: CP2299856 Spatiu comercial de inchiriat in Floresti, jud Cluj, zona Eroilor. Are o suprafata de 75 mp ( cu posibilitate de extindere) si se afla la parterul unei constructii noi, finalizat in ianuarie 2026. Spatiul se afla intr-o zona intens circulata, in inima Florestiului, avand in apropierea lui diverse magazine precum Carrefour, Pepco, Takko, etc Beneficiaza de: - locuri de parcare - Inaltime de 3,6 m - Intrari din strada - Perete cortina Pretul de inchiriere este de 1850 euro/mp/luna + TVA GOLD PARK / Commercial Real Estate – dedicata exclusiv segmentului comercial, am ajuns sa intelegem cele mai profunde nevoi ale clientilor si sa oferim cele mai bune locatii din piata pentru fiecare business. Pentru mai multe oferte asemanatoare, contacteaza-ne acum!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii spațiu comercial

Actualizat în: 19 Mai 2026 ID anunț: 629389
Suprafață utilă: 75 mp
Suprafață utilă totală: 75 mp
Regim înălțime: P+4E

Profi V
Mijloace transport aprox. 202 m
transport
Luxor V
Mijloace transport aprox. 450 m
transport
Eroilor V
Mijloace transport aprox. 458 m
transport
Luxor N
Mijloace transport aprox. 491 m
Recreere
shopping
Profi Floresti
Supermarket/Mall aprox. 212 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 212 m
parks
Parc
Recreere aprox. 262 m
restaurants
Adveture of Henry
Restaurante aprox. 309 m