Proprietar
Proprietăți unice: 73
Proprietari: 10
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 11600 mp.teren in Gadalin(Jucu)suprafata f ...

Feleacu

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

260 €
/ lună 0.37 € / mp / lună

Persoana fizica, vand parcele de teren autoriza ...

Feleacu

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

96.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Vand teren pentru constructie casa in Feleacu

Feleacu

800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
2

190.000 €
/ lună 189.24 € / mp / lună

De vanzare Teren intravilan Categorie folosinta ...

Feleacu

1.004 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

2.201 €
/ lună
2.302 €
5.24 € / mp / lună

Spatiu comercial, D+P, 420 mp utili, sens Cluj- ...

Feleacu

420 mp utili
2E
2000
Agenție

3 luni în urmă
7

650 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Locatie de inchiriat in Feleacu, cabana, 3,9 Ha ...

Feleacu

120 mp utili
2012
Agenție

1 săptămână în urmă
8

265.000 €
/ lună 192.73 € / mp / lună

Teren de vanzare + proiect duplex autorizat

Feleacu

1.375 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

300.000 €
/ lună 109.09 € / mp / lună

Vand teren in Feleacu. 2750 mp. intravilan cu C ...

Feleacu

2.750 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

140.000 €
/ lună 110.85 € / mp / lună

Teren constructie casa individuala Str Valea Ca ...

Feleacu

1.263 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Oportunitate de investitie in zona Wonderland

Feleacu

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

246.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare - Somesul Rece

Feleacu

3.280 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

77.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren extravilan, 1540 mp - zona Balta Feleacu

Feleacu

1.540 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren extravilan, 1000 mp - zona Wonderland

Feleacu

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

390.000 €
/ lună 185.71 € / mp / lună

Exclusivist ! Teren intravilan de 2100mp in Fel ...

Feleacu

2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

107.000 €
/ lună 67.64 € / mp / lună

Teren cu AC 1582 mp in zona Casele Micesti

Feleacu

1.582 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

145.000 €
/ lună 206.55 € / mp / lună

Teren spre vanzare pentru constructie casa in F ...

Feleacu

702 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

124.500 €
/ lună 77.52 € / mp / lună

Teren de vanzare cu priveliste superba in Valce ...

Feleacu

1.606 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

776.000 €
/ lună 110.04 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat Gheorgheni

Feleacu

7.052 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

72.558 €
/ lună 69.70 € / mp / lună

Teren construibil de vanzare, zona casele Mices ...

Feleacu

1.041 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

50.000 €
/ lună 66.31 € / mp / lună

Teren de vanzare in zona Casele Micesti

Feleacu

754 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

114.962 €
/ lună 73.27 € / mp / lună

Teren construibil de vanzare, zona casele Mices ...

Feleacu

1.569 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

192.000 €
/ lună 144.47 € / mp / lună

Teren constructie duplex sau casa individuala

Feleacu

1.329 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

140.000 €
/ lună 101.82 € / mp / lună

Proiect in autorizare (PUD), casa individuala c ...

Feleacu

1.375 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

240.000 €
/ lună 114.29 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare Salicea, comuna Ciu ...

Feleacu

2.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

255.000 €
/ lună 177.45 € / mp / lună

Teren intravilan, 1437 mp, PUZ aprobat, Feleacu

Feleacu

1.437 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

49.000 €
/ lună 49 € / mp / lună

De vanzare teren extravilan, 1000 mp - Valcele

Feleacu

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

240.000 €
/ lună 109.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 2.200 mp Salicea, C ...

Feleacu

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

100.000 €
/ lună
130.000 €
35.71 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 2.800 mp | Livada P ...

Feleacu

2.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

208.365 €
/ lună 143.70 € / mp / lună

Teren intravilan, 1437 mp, front 13,5 m, CU con ...

Feleacu

1.450 mp teren
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

215.000 €
/ lună 90.76 € / mp / lună

Teren comercial Feleacu/Puz inceput

Feleacu

2.369 mp teren