Super oferta - vanzare teren cu autorizatie proiect - Dobroesti

850.000 € / lună
250 € / mp / lună

Dobroeşti, Judeţul Ilfov

Suprafață teren:
3.400 mp
Nr. niveluri:
4

Descriere spațiu comercial

OPORTUNITATE DE INVESTITIE !!! TEREN 3.400 mp, care face parte dintr-un PROIECT REZIDENTIAL AUTORIZAT (10 blocuri) ! Pret: 850.000 (taxare inversa -persoana juridica ) Va oferim spre vanzare un teren construibil in suprafata de 3.400 mp, care face parte dintr-un proiect autorizat ce prevede dezvoltarea unui ansamblu rezidential de 10 blocuri moderne. Doua dintre blocuri sunt deja in faza de receptie, iar al treilea se afla in constructie, ceea ce confera siguranta, vizibilitate si potential ridicat investitiei. ***Caracteristici teren si autorizare: Autorizatie de construire obtinuta pentru imobile cu P+4 E - Amprenta la sol: 734,50 mp - Suprafata desfasurata: 4.152,5 mp (854,5 mp 4 niveluri) - Proiect pentru 55 apartamente + 55 locuri de parcare Terenul beneficiaza de toate avizele si documentatia necesara pentru inceperea imediata a lucrarilor. ***Terenul se vinde impreuna cu: Autorizatia de construire Structura proiectului in stadiu PTH (DDE) 55 locuri de parcare cadastrate individual, asfaltate cu bitum Cota parte indiviza din zona de joaca a ansamblului Proiect apa-canal + executie realizata Garduri de delimitare Proiect gaz + executie bransament mare (fara contoare) Energie electrica disponibila post trafo in incinta Utilitati aduse pana la scara blocului (fara contoare finale: apa, gaz, curent) ***Avantaje majore pentru investitori: - Proiect in plina dezvoltare, cu faze deja finalizate risc redus - Documentatie completa si utilitati executate - Zona cu potential ridicat de vanzare / inchiriere - Posibilitate de continuare imediata a constructiei ***Pentru detalii, documentatie si programarea unei vizionari, va rugam sa ne contactati. Oportunitatea este ideala pentru dezvoltatorii ce doresc o investitie sigura si profitabila intr-un ansamblu rezidential in plina evolutie. Avantajul este ca se poate construi imediat!