teren de vanzare pe malul lacului

13.900 € / lună
42.38 € / mp / lună

Dobreni, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
328 mp

Descriere spațiu comercial

Doar 10 loturi de teren disponibile cu suprafete cuprinse intre 328 si 656 metri patrati utili. Distanta celui mai apropiat lot de lac este de numai 70 metri. Toate terenurile cuprinse in acest proiect dispun de documentatia cadastrala aferenta , lotizare si intabulare la cartea funciara.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 1598141

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Dobreni
12.900 € / lună
Județul Giurgiu, Dobreni
328 mp teren
Spațiu comercial, în Săbăreni
14.000 € / lună
Județul Giurgiu, Săbăreni
500 mp teren
Spațiu comercial, în Dobreni
13.500 € / lună
Județul Giurgiu, Dobreni
360 mp teren
Spațiu industrial, de 6,000 mp, în Zona Liberă
15.000 € / lună
Giurgiu, Zona Liberă
6.000 mp utili
1980
Spațiu comercial, în Popești
13.000 € / lună
Județul Giurgiu, Popești
11.200 mp teren
Spațiu comercial, în Crevedia Mare
15.000 € / lună
Județul Giurgiu, Crevedia Mare
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Dobreni
14.000 € / lună
Județul Giurgiu, Dobreni
459 mp teren
Spațiu comercial, în Central
14.500 € / lună
Județul Giurgiu, Mihăilești
700 mp teren
Spațiu comercial, în Gogoșari
13.000 € / lună
Județul Giurgiu, Gogoșari
2.580 mp teren