Proprietar
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan- Varlaam

Varlaam

1.444 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

58.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.915 mp | Comuna Copaceni, Il ...

Varlaam

2.915 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

La ~5km distanță

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

179.300 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 16.300 mp Mogosesti | ideal investitie si ...

Mogoșești

La ~5km distanță

16.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

116.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Oferta vand casa si teren 6500 mp in Mogosesti ...

Mogoșești

La ~5km distanță

4 camere
6.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
4

100 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

Depozit de inchiriat

Copăceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

583.140 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 38.876 mp, Deschidere 72 ml, C ...

Copăceni

La ~5km distanță

38.876 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren Copaceni ilfov cu fundatie

Copăceni

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 42.96 € / mp / lună

Terenuri de vanzare - Ilfov, Copaceni

Copăceni

La ~5km distanță

582 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren intravilan Copaceni, Ilfov

Copăceni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

30.000 €
/ lună 18.18 € / mp / lună

Teren intravila

Copăceni

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

43.200 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare in UAT Copaceni, localitatea C ...

Copăceni

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 16.000m,zona Copace ...

Copăceni

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan arabil

Copăceni

La ~5km distanță

2.256 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

15.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

140.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Parcel de teren casa de vanzare intravilan Prim ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

3.385.000 €
/ lună 219.81 € / mp / lună

Teren intravilan GREEN City PUZ aprobat P+5

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

15.400 mp teren
5E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

299 €
/ lună 3.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

45.000 €
/ lună 25.28 € / mp / lună

Teren Aleea Viilor Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

28.200 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39 €
/ lună
70.200 €
0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Adunatii Copaceni 1500 mp Strada Ulmului ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

105.000 €
/ lună 5.25 € / mp / lună

VAND TEREN Intravilan Agricol 2 Hectare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren Adunatii Copaceni 513 m2.

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

513 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
10

97.000 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Adunatii Copaceni - Troitei | teren 6 525 mp | ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

6.525 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

620.000 €
/ lună 124 € / mp / lună

Teren intravilan in 1 Decembrie - acces direct ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună 57.76 € / mp / lună

Adunatii Copaceni, teren 1212 mp, hala 136 mp, ...

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

36 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren vanzare Adunatii Copaceni

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

672 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Adunații-Copăceni

La ~5km distanță

500 mp teren