Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

4 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

5.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

50.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Comana- strada Funieru.

Comana

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

44.000 €
/ lună
50.000 €
22 € / mp / lună

Teren Comana- Str Livezii- in apropiere de gara ...

Comana

2.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
2

8.350 €
/ lună 2.20 € / mp / lună

Teren extravilan Daia, Giurgiu - 3121101

Comana

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Comana

2.270 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare / parcelat

Falaștoaca

La ~5km distanță

6.315 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Falastoaca Comana Descriere: V ...

Falaștoaca

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 25 mp,toate utilitatile,langa ...

Grădiștea

La ~5km distanță

500 mp teren

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

18 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan, Branistari 1000m2, Desch ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

10.000 €
/ lună
25 €
6.67 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan,1500 mp(36.500 euro ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Gostinari Giurgiu

Gostinari

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

60.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Teghes, Domnesti - 3001300

Mihai Bravu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
/ lună 9.10 € / mp / lună

Teren intravilan-ideal amplasare/investitie pan ...

Mihai Bravu

La ~5km distanță

10.883 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

38.000 €
/ lună
20.000 €
422.22 € / mp / lună

Teren,

Mogoșești

La ~10km distanță

1.412 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 20,000 € și 38.000 €
Agenție

1 lună în urmă
3

179.300 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 16.300 mp Mogosesti | ideal investitie si ...

Mogoșești

La ~10km distanță

16.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

116.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Oferta vand casa si teren 6500 mp in Mogosesti ...

Mogoșești

La ~10km distanță

4 camere
6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
/ lună 13.85 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan- Varlaam

Varlaam

La ~10km distanță

1.444 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

58.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren de vanzare 2.915 mp | Comuna Copaceni, Il ...

Varlaam

La ~10km distanță

2.915 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

3.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - comuna Berceni ...

Vidra

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 24.64 € / mp / lună

Teren 4465 mp in zona Mamina - Berceni - Posibi ...

Vidra

La ~10km distanță

4.465 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

29.000 €
/ lună 81.69 € / mp / lună

Teren Intravilan Berceni Mamina | curent gaz la ...

Vidra

La ~10km distanță

355 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

80.180 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

La ~10km distanță

844 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

40.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren de vanzare comuna vidra

Vidra

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

450.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren de vanzare | Balta La Gropi | Berceni - V ...

Vidra

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.000 €
/ lună 28.37 € / mp / lună

Teren intravilan, 987 m2, comuna Vidra, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

987 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Vidra, Ilfov

Vidra

La ~10km distanță

3.866 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Berceni Vidra | 500 ...

Vidra

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.090 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren intravilan construibil, Vidra IF-Berceni, ...

Vidra

La ~10km distanță

422 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 40,090 € și 42.400 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

925.000 €
/ lună
999.000 €
25 € / mp / lună

Teren extravilan 37000 mp -com Vidra / iesire B ...

Vidra

La ~10km distanță

37.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Spatiu Comercial 282 mp | Acces DJ401 | 10 Parc ...

Vidra

La ~10km distanță

282,75 mp utili
2024