Azi
1
- Agenție
De vanzare teren intravilan, 3580 mp, Curtisoara, OLT
36.199 €
/ lună
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
10.11 €
/ mp
/ lună
Curtişoara, Judeţul Olt
Descriere spațiu comercial
Sesizează o problemă
De vanzare in executare silita la SCPEJ ZAVOI si VLADESCU, urmatoul imobil: -teren intravilan 3580 mp din acte si 3576 mp masurati in UAT Curtisoara, loc. Raitiu, nr. cad. 52132, CF 52132-190.425 LEI
Citește mai mult
Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1655727
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Spații comerciale de închiriat în Curtișoara
- Spații comerciale de închiriat în Slatina
- Spații comerciale de închiriat în Caracal
- Spații comerciale de închiriat în Balș
- Spații comerciale de închiriat în Proaspeți
- Spații comerciale de închiriat în Corabia
- Spații comerciale de închiriat în Slătioara
- Spații comerciale de închiriat în Scornicești
- Spații comerciale de închiriat în Dobrun
- Spații comerciale de închiriat în Drăgănești-Olt
- Spații comerciale de închiriat în Drăghiceni
- Spații comerciale de închiriat în Iancu Jianu